Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit megcsal a párja, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsal a párja, az miért tiltja el tőle a gyerek(ek)et?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Kicsinyes bosszú..
2023. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megcsalásért? Vagy volt más is?
2023. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Mert ilyen apára nincs szülség! Olyanra nincs, akinek a f*sza fontosabb volt, mint a sajat gyereke
2023. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A tönkre ment kapcsolat miatt elvált párok is tilthassák egymást a gyerekektől.de inkább a bosszu.8 éve vagyok házas.2 gyermekem született belőle.ha szétválnák az apjuktól.akkor se tiltanám el a gyerekeket az apjuktól.egy gyereknek a válás is elég trauma.nem hogy még az apját se lássa
2023. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2 Csak kíváncsi vagyok


3 Az ember sokat hibázk az életben, de ez sosem megoldás, mert utána általában megbánja.

2023. aug. 23. 10:10
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Bosszúból szerintem. Ez szörnyű egyébként, mert ha a szülők a válás alatt kulturáltan intéznek mindent, akkor a gyerek szinte semmilyen traumát nem szenved, de ha pl. a szülő eltiltja az apát a gyerektől, akkor igen. Egy normális gondolkodású felnőtt nő nem tesz ilyet, ha az nem a gyerek védelme érdekében szükséges. Sajnos tetszik/nem tetszik a gyereknek szüksége van mindkét szülőjére, aki ezt nem képes felfogni az ne vállaljon gyereket. A szülők kapcsolatát egymás között függetleníteni kell a szülőkgyererekkel való kapcsolatától az ilyen esetekben.
2023. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Bosszú, mi más?


Ha engem csalna meg a férjem, akkor ellene és az új k.urvája ellen nevelném a gyerekeinket. Nehogy már büntetlenül megússza a kis g.eci.

2023. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Előrebocsátom, hogy egyáltalán nem oké eltiltani a gyereket a másik szülőtől (nyilván bántalmazást meg ilyesmit leszámítva).

Ezzel együtt kevés röhejesebb jelenség van, mint azok az apák gyöngyei, akik páros lábbal rúgták fel önként az életüket a p.náért, majd utólag hisztériáznak, hogy ez milyen következményeket vont maga után 🤡🤡🤡

2023. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem annyira bosszú,inkább fájdalom.Azt a gyereket együtt hozták létre és utána meg az egyik lelép egy másikkal.A gyerek felé megmarad a szeretet, a másik meg kénytelen találkozni vele a gyerek miatt,ami összekötötte egy életre.Végig kell néznie azt is,hogy milyen boldog a másikkal,inkább csak át akarja adni azt az érzést amit a másik adott neki egy jó nagy árulással.Persze aki intelligens utána úgyis megbékél.
2023. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És miért a gyerekek)kel állnak bosszút?
2023. aug. 24. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!