Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire vagytok féltékenyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Én úgy tapasztalom, hogy általában a nők teszik tönkre a kapcsolatukat a folyamatos féltékenykedéssel.

2023. szept. 8. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok az, mert nem ad rá okot.



Ha meg okot ad rá, akkor meg szevasz tavasz. Ez esetben a megcsaló fél tette tönkre a kapcsolatot.

2023. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én abszolut az vagyok. Amikor mellettem alszik a férjem akkor is bámulom, figyelem minden rezdülését.
2023. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az vagyok, ami az alacsony onertekelesembol és a bizalmatlansagombol fakad. Nagyon küzdök vele.
2023. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok az,sose voltam!Sose adtam rá okot és a párom se!


Én sem tűrném,ha valaki folyton szàmon kérne,hogy mit csinàlok,kire nézek,kivel beszèlek!Nàlam ez abszolút kizáró ok,sose mennék bele kapcsolatba olyannal,aki fèltékeny típus!Nem hiányzik az indokolatlan balhé és a folyamatos kontrol azért,mert saját magàval van a problèmája és rajtam veri le!

2023. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoszo. Nekem is alacsony picit az önértékelésem. De nem szoktam nagy feneket keríteni ennek. Nem ad rá okot, dicsér, érezteti, hogy fontos vagyok. Így tudom, hogy bennem van a hiba ilyenkor, és lerendezem magamban.
2023. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.


Nem aggódom akkor se, ha napokra elmegy a haverokkal egy bulis nyaralásra.


Biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, nincs miért aggódnom, nagyon fontos vagyok neki.

2023. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!