Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minél féltékenyebb a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debremart kérdése:

Minél féltékenyebb a párom, én annál jobban megcsalnám, ez miért van?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre azért nehéz egzakt választ adni.

Ami engem illet, simán el tudom képzelni, hogy az "akkor b@szódj meg, legyen igazad" elv játszik. Sima sértettség, azért, mert indok nélkül vádaskodik.

2022. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Minek vagytok együtt??
2022. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én akàrhányszor kidobnám mert annyira felidegesit, mindig hirtelen jó lesz egy darabig. Viszont annyiszor mondja, hogy én nem szeretem őt, hogy belebeszéli a fejembe.
2022. máj. 25. 21:46
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert egy vérbeli pöcs vagy.. .
2022. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert egy fsz vagy.
2022. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha folyamatosan azzal gyanúsítanak (sőt büntetnek is), amit nem követtél el, akkor úgy leszel vele, hogy végül is, akár meg is tehetnéd, mert rosszabb úgysem lesz.


2. Tudod, hogy általában az szokott félrek.rni, aki a legnagyobb féltékenykedő...

2022. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez nem a megcsalós féltékenység, ez beteges féltékenykedés. Viszont előtte rengeteg lánnyal volt dolgom ezt igyekeztem is nem firtatni előtte de mivel általában csak archiváltam a messenger üzeneteim, hogy tudjam kivel mi volt stb, ő szépen kutakodott benne és mindent megtudott (hozzá teszem senkit nem csaltam meg) és azóta ilyen... De màr valami nagyon idegesítően... És màr több mint egy éve tűröm ezt a viselkedését, hiába beszélek vele, nem egyszer megkérdeztem ha ennyire bizalmatlan akkor miért van velem de értelmes választ nem kapok. Màsfél éve vagyunk együtt, 1 év 4 hónapja lakunk együtt. És minél jobban csinálja a cirkuszt annál jobban nézek más lányok után, pedig nem szeretnék helyre szeretném ezt hozni valahogy, de beszêlni nem lehet erröl vele, más modszer kell.
2022. máj. 26. 08:04
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Legelőször is,nem kéne indokot adni a féltékenységre.

Pl az én páromnál úgy kezdődött,hogy online flörtölgetett,más nőket nézegetett,stb. Amint ezt megtudtam,megingott benne a bizalmam és azóta se tudok megbízni benne,pedig állítása szerint sose csalt meg (De már ő is előhozakodott olyan válasszal arra,hogy megcsal-e,hogy tök mindegy,ha én már elkönyveltem magamba,hogy megcsal,illetve úgysem fogom megtudni sose,ha ő mást dugna.)

Fene fog ezek után megbízni egy ilyenbe..

Hozzátenném,azóta is ugyanezt csinálja,sőt már találkozót is szervezett vna be

2022. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, én nem beszélgetek más lányokkal, sőt az összes olyat töröltem még a facebook ismerőseim közül is. Azt hozzá teszem, hogy előttem egy 2 éves kapcsolata volt, aki megcsalta őt. De ez nem ok arra, hogy ugyanolyannak gondoljon mint ő. Főleg, hogy tényleg mindig próbàlok a kedvébe jàrni, olyanokat megcsinálok neki amiket nem sokan csinálnának. Amint írtam sok lánnyal volt dolgom, és nincs szükségem több változásra. Lehetséges, hogy annyira tele van nálam a padlàs ezzel, hogy amikor felidegesit akkor más karjába menekülnék? Csak van amikor a munkám miatt is stresszes vagyok, és tudja nagyon jól mert elmesélem neki, hogy mi volt meg stb..és ő olyankor kezdi el, olyankor van hogy már csúnyán is beszélek vele, pedig nem szokásom amúgy és olyankor megint csak jó lesz 1-2 napig. Olyankor nêzegetek más lànyokat az utcán stb viszik a tekintetem, persze nem mellette, és amikor már lenyugszom, hogy nem csalom meg mert szeretem meg stb akkor megint elkezdi és kezdődik minden elölről.
2022. máj. 26. 09:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Talán tudja, hogy nincs rendben NÁLA minden az érzelmeivel.

Sokszor mást mond ám az ember a szájával, mint amit a lelke vagy az érzelmei üzennek.

Talán nem veled van baj, hanem vele. Csak nem is vallja be magának. Vagy még fel sem ismerte.

2022. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!