Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideig mehet zökkenőment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig mehet zökkenőmentesen egy szeretői kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kialakult egy szeretői viszonyom. Akkor találkozunk ha párom dolgozik. Kicsit félek hogy belémszeret aztán borítja a bilit.

Férjemmel unalmas, rossz a szex, ezen nem is akart változtatni hiába próbáltam, válni sem akart. Kiosztást nem kérek


2023. szept. 20. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem eddig csak 1-2 hónapig ment, mert távol lakott és nem akarok annyit utazgatni.


Amúgy a váláshoz nem kell beleegyezés.

2023. szept. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem egy volt...bár neki volt nője nekem akkor senkim nem volt. Érzelmek is voltak mind2 részről. Több mint 2 rugalmas működött...aztán nekem lett kapcsolatom.
2023. szept. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem már évek óta tart.
2023. szept. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez a 2 fél megegyezésén múlik,és ha előre le vannak fektetve/ betartva is a szabályok.Szerintem nincs ilyen h.zökkenőmentesen...meddig tart.Amíg élvezitek
2023. szept. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3 évig tartott, ebből igazán zökkenőmentes 2.5 év volt
2023. szept. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Egy szeretői kapcsolatban kell bizalom dögivel. Olyasfajta bizalom is, hogyha vége mindennek, akkor sem köptök egymásról soha senkinek. Szerintem ez a nehezebb ügy, de ha ez nincs meg, akkor nem is érdemes belekezdeni.

Évekig is működhet akár, de rengeteg a buktatója. Minél tovább megy, annál inkább elkényelmesedik az ember és minél kényelmesebb, annál kevésbé figyel oda minden részlet eltűntetésére, vagyis előbb-utóbb le fog bukni.

2023. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
5 evig ment, most mar egy par vagyunk.
2023. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez hogy jott ossze, lebuktatok, vagy nem birtatok egymas nelkul?
2023. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttünk, hogy nem mehetnek így tovább a rossz házasságok és mindenki megbeszélte ezt otthon. Mindkettőnk társa szintén így érezte, így békében mindenki szétment. Nekik is lett új párjuk.
2023. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
A "Jövőre veled ugyanitt" nem ismerős? Szerintem akár évtizedekig is mehet, ha nincs lebukás, és van kötődés. Ugyan miért lenne vége akkor?
2023. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!