Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kívülről zökkenőmentes kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülről zökkenőmentes kapcsolat - mégis miért válnak el?

Figyelt kérdés

Adott egy család - tömören a férj papucs, és irodai munkásként elég jól keres, és adott egy feleség 2 közös 10 év körüli gyerekkel. Kapcsolatuk eddig se volt zökkenőmentes, a férfi inkább visszahúzódó vagyonépítő típus, a nő szereti a társas eseményeket, és a vendégek fogadását. A nő fejében szöget ütött, hogyha már olyan nagy divat a válás a barátnői körében, akkor ő is el akar válni.


Most a férj, a kedves barátom hozzám fordul tanácsokért, mivel hozhatná helyre ezt a kapcsolatot. Én is teljesen ledöbbentem erre a hírre, egyáltalán nem volt várható náluk egy válás, hiszen kívülről minden teljesen rendesnek tűnik. Én arra tippelek, hogy a férj nem nyújt elég izgalmat a feleségnek. Nektek mi a véleményetek?



2013. jan. 13. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy kívülről szép az alma is, de belülről lehet hogy rohadt.
2013. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Kívülről sok kapcsolat zökkenőmentes,de élne benne egy kívülálló...
2013. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Az a véleményem, hogy nm tudhatod, hogy VALÓJÁBAN mi zajlik otthon a 4 fal között.

Én több olyan férfit ismerek (családban is és baráti körben is), aki a munkahelyén a legszuperebb, legcsendesebb ember, remek kolléga és segítőkész barát, aki a családjáról mindig szépen beszél. Aztán hazamegy, és átvált állatba, vagy totálisan nemtörődöm üzemmódba, és csak gunnyaszt a gép előtt.


Persze az is lehet, hogy a nő unta meg a tespedést, és hiába próbálta kirángatni a férjét az unalomból. Nem divatból akar válni, hanem mert még fiatal ahhoz, hogy úgy éljen mint egy 80 éves.


Próbálják újból felépíteni a kapcsolatot. Menjenek el randizni. Mozi, vacsora stb.

2013. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok.Más a mentalitásuk.A leírásod alapján nekik nem is kellett volna házasságot kötni.
2013. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem, ha már válni akar, nem leülni megbeszélni a dolgokat, akkor ott nincs mit tenni.

Írod, hogy a férj vagyonépítő típus, hát, ilyen ember mellett nehéz olyan életet élni, olyan szórakozást találni, ami kiadásokkal jár, a feleség meg ilyen.

Vannak olyan emberek, akik pénz nélkül nem tudnak szórakozni, azaz "élni", meg vannak olyanok, remekül eléldegélnek szórakozás nélkül.

Egyszerűen az életfelfogásuk és a céljaik miatt nem illenek össze, és ez sajnos csak most derült ki.

2013. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*meg vannak olyanok, akik remekül eléldegélnek szórakozás nélkül.
2013. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
ez az ő dolguk. Ami meg a négy fal között történik, lehet, nem mesélik el, de közrejátszik a válásban. Másoknak mindenki a szépet mutatja.
2013. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Enyiből nem tudtunk meg semit a kapcsolatrol nyilván nem az az oka hogy az egyik bulizos másik meg csendes tipus. Viszonz lehet hogy férj szépen terorizája a családjat egykis rugdusás ha viszaszolnak neki egyépként általába meg sértegetés és szidalmazás a szükséges napi 3-4 liter pia után. Az én apám pont ijen őrőlők ha ép nincs othon . 23/F
2013. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

"A nő fejében szöget ütött, hogyha már olyan nagy divat a válás a barátnői körében, akkor ő is el akar válni." - Ezt így, konkrétan ezekkel a szavakkal egyenesen tőle hallottad, vagy csak tippelgetni próbálsz?

Ne tedd.

Inkább kérdezd meg, miért akar válni, de inkább ne is kérdezz semmit, mert végül is nem tartozik rád. Nem tudhatod, mi folyik otthon, veszekednek vagy épp halálra unják egymást, mert az egyikük közönyös.

Divatból válni még senkit sem láttam, sőt, több rossz párkapcsolat van, amiből nem akarnak/mernek kiszállni a felek. Aki válik, annak bizonyára megvan rá az oka.

Tippelgetni mások életében... Na ne!

2013. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
61%
Ha a férj tényleg "papucs" akkor feltehetően szereti a feleségét. Én azt tanácsolnám, hogy mozduljon ki a feleségével, menjen el vele oda ahová a feleség szeretne, aztán menjenek el kettesben valahová, aztán ismételjék meg ezt két hónap múlva. Ennyi áldozatot meghozhat az a férj, ha fontos neki a házassága. Valószínűleg két különböző típusú emberről van szó, de az is lehet, hogy az egyikük az évek során a problémák megoldása és a vagyoni helyzet kialakítása során megváltozott. Úgy, hogy ő maga sem vette észre!Azt gondolom, hogy egy felelősségteljes anya és feleség "divatból" nem válik el.A dolog még biztos helyrehozható, persze mindkét félnek akarni kell!
2013. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!