Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megcsalt már a párom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsalt már a párom ha soha nem vonzódott hozzám?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyok a barátnőmmel. Tegnap egy hosszú beszélgetés után elárulta hogy nagyon szeret engem mert nagyon humoros jó ember vagyok de részéről sose volt meg a kémia vonzalom, teljesen padlót fogtam, hogy akkor miért van velem, megfordult a fejemben hogy esetleg meg is csalt olyannal akihez vonzódik, ő azt állította hogy ilyen abszolút nem volt még egy csók sem. Érdekes módon a kapcsolatot tovább akarja folytatni mert nagyon szeret
2023. okt. 10. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is meglehet.


De az is, hogy nem.


Van szeretet külön is, szex nélkül...kedves vagy, megértő, segítőkész, barát is vagy, társ is...csak szexre nem kellesz. De egy tünemény vagy.,

2023. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ez esetben időzített bomba a párod. Ideig-óráig el lehet nyomni a szexuális vonzalmat, de bármikor jöhet valaki, aki kiváltja belőle azt, amit te nem és akkor semmi nem fogja visszatartani. Ha innen nézed a dolgokat, akkor az eddig eltelt négy év is elfecsérelt idő volt az életedből. Nagyon fiatalok vagytok még ahhoz, hogy tűz nélkül éljetek le egy életet.


"nagyon szeret engem mert nagyon humoros jó ember vagyok" - Ezt maximum a kedvenc színészemről mondom, nem a páromról.

2023. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy/leszel a balfék férj, aki vicceskedik, aki fizeti a dolgokat, aki mikor túlórázik, addig beugrik hozzá a macho, izmos-kockahasú, kreolbőrű, nagyfarkú szerető, tudod aki mindig olyan kedélyesen mosolyog rád, amikor hajnalban a hatodik túlóra után hazavánszorogsz fáradtan. Az ebéded is az ő gyomrában végzi, neked marad a mirelit.
2023. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1. Pedig van szex rendszeresen
2023. okt. 10. 10:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, én nem igazán szeretnék olyan emberrel összebújni, aki a szemembe mondja, hogy nem vonzódik hozzám. Vajon miért fekszik le veled? Valami oka csak van és ha nem a vonzalom, akkor bizony valami érdeke fűződik ehhez. Ha az én párom mondana ilyet (főleg 4 év után) azonnal elhagynám.
2023. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk a pénz :D


[link]

2023. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Igaz egy régi házam van Budán amit örököltem és nettó 280 a fizetésem
2023. okt. 10. 10:21
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

7.


A házat majd elveszi tőled, utána lecserél egy olyanra, aki bejön neki.

2023. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, de biztos hogy fog! Úgyhogy szépen tedd ki!
2023. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#4


az egy dolog, de nem biztos, hogy élvezi is valóban

2023. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!