Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozott problémát a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott problémát a kapcsolatodban olyan haver aki a saját neméhez vonzódott?

Figyelt kérdés

Az emberek egy része szerint lehet férfi és nő között barátság, valaki szerint meg nem. Sokszor problémát is okoz, még ha nem is megcsalás van hanem csak félreérthető dolgok, mintha tetszenének egymásnak de azt mondják nem, a haverjára túl sok időt szán de a párja érzelmei nem érdeklik, egy rakás ilyen kérdés volt már itt. Engem ez a téma egy másik szempontból érdekelne.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy a párotok egy barátja a saját neméhez vonzódott és így elvileg nem kellett volna gondot okozzon, de valamiért mégis rossz hatással volt a kapcsolatra? Bármilyen okból. Volt-e például olyan, hogy mivel a saját neméhez vonzódott, ezért kevésbé figyelt oda a viselkedésére, azt hitte neki mindent szabad mert a barátja párjának (tehát neked) ezzel nem tesz semmi rosszat mert úgyis a saját neméhez vonzódik? Vagy volt olyan, hogy egész egyszerűen a természete miatt nem tudtad elviselni, mondjuk annyira bunkó volt? Esetleg olyan, hogy teljesen ki akarta sajátítani a párod? Tényleg akármi. Ha valami olyan volt, amit nem írtam le, írjátok le.


Én elképzelhetőnek tartom, hogy egy olyan barát is okozhat gondot egy kapcsolatban akiről azt hinnénk, hogy kizárt hiszen a saját neméhez vonzódik. 90%-ban azokról az esetekről beszél mindenki így most írjatok erről ha van tapasztalat.

Például ha hetero nő vagy és hetero pasival volt kapcsolatod de neki volt/van egy leszbikus haverja, aki ugyan nem vonzódott hozzá de valamiért mégis rossz hatással volt a kapcsolatra vagy te voltál a hetero pasi és hetero nővel jártál de annak volt egy barátja aki a férfiként a férfiak iránt vonzódott szóval nem kezdhetett volna ki vele de valamiért mégis gondot okozott.



2022. jún. 15. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Okozhat gondot persze. Nekem elég az, ha valaki rossz hatassal van a páromra, egyből szólok neki érvekkel alátámasztva, hogy miért nem építi őt az a kapcsolat és jobb lenne megszakítani az ő érdekében.

Ha téged zavar valami, ezt közöld a paroddal. Ha nem érdekli, amit mondasz és ugyanott folytatja a barátjával, akkor kuka.

2022. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Volt egy barátom akinek az egyik legjobb baratnoje egy lány volt, aki elvileg biszex volt. 2x feküdt le vele miközben velem volt együtt 😃


Ez egy ritkább eset persze, de egyébként én azt gondolom hogy bármennyire is szereti a másikat au ember ha van egy másik nemű barátja, attól még mert o biszex, leszbikus, attól még a kísértés ugyanúgy megvan, pláne hogy nagyon sok pasi az osszes csajt meg***szna (bocsánat a csúnya szoert) aki elmegy előtte

2022. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!