Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párom három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párom három év után beismerte hogy abszolút nem vonzódik, vonzódott hozzám csak azért van velem mert annyira jó ember vagyok?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma kifejtette, hogy nem akar elhagyni velem tervezi a családot a gyereket stb. Igaz soha nem vonzódott hozzám mert nem vagyok számomra vonzó, De ilyen jó embert még nem talált és nem akar elveszteni
2022. aug. 9. 19:31
 1/10 Hans Pötterman ***** válasza:
94%
Én megfontolnám a szakítást a helyedben. Idővel ez úgyis megöli a kapcsolatot, innentől felesleges időpazarlás az egész.
2022. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem kérdés hogy mit kell csinálni. Először is, ha tényleg veled tervezne, tisztelne, ezt nem mondta volna el. Szamomra ez logikátlan.

Amúgy csak hiszi, hogy erre kapcsolatot lehet alapozni. Előbb utóbb beleszeret valakibe és elhagy. Vagy ha nem akkor nem lesz hajlandó veled lefeküdni miután meglett az előírt számú gyerek.

Keress valakit aki SZERET, és nem kényelemből meg logikus tervezés alapján van veled. Ennyit megérdemelsz szerintem.

2022. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Kidobnám a csába.
2022. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha van eszed elhagyod, és figyelnék a gumira ha még fontolgatod hogy mellette vesztegeted az idődet.
2022. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy titkolta 3 évig? Nem azért de egy idö utàn észre veszi az ember hogy a màsik nem vonzódik hozzà. Gyakran màr az elsö pillanatban. Vagy van szikra vagy nincs. Ezek csak mellébeszélések. Én sem maradnék az illetövel. Ìgy akar gyereket töled? Veled tervez ugy hogy nem passzoltok? 😮 Szerintem de csak jó tanàcs ne vesztegesd az idödet tovàbb ezek utàn.


Az megint màs ha màr az elején ezt elmondja, mert akkor talàlsz olyat akivel passzolsz, de 3 év utàn?


Elsö kapcsolat tippem szerint és még naìv vagy.

2022. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele. Megjàtszott szerelem...

Az, hogy jò ember vagy sajnos a fizikai vonzalomhoz nem elég.

2022. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Màrmint 3 év utàn is talàlsz olyat akivel van vonzódàs de ö 3 évig vesztegette az idödet. Ìgy értettem. Szerintem is a szakitàs a legésszerübb. De te tudod.
2022. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ki akarja pipálni a gyerek dolgot, mivel annyira jó ember vagy majd nevére íratod a lakást meg fizeted a gyerektartást válás után. Gondolja ő. Dugópajtik meg mindig lesznek akikre lucskosra tud nedvesedni szóval minden frankó.
2022. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten, ezt minek vallotta be, mert gondolja, hogy olyan jó ember vagy és megértő leszel? A csajod ennyire jó színésznő, hogy neked nem tűnt fel nem vonzódik hozzád? 3 év alatt? Ne haragudj, de úgy ledöbbentem, hogy csak na. Én ezek után szakítanék és keresnék egy olyan lányt aki vonzónak talál. Mit akar? Szülni neked aztán pár éven belül kisemmizni, mert te olyan rendes, kedves, aranyos ember vagy, hogy veled ezt lehet?
2022. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak annyit lehet reagálni, hogy elköszönsz tőle örökre. Ha együtt éltek, és a hely ahol éltek nem valamelyikőtöké, akkor megkérdezném, hogy akar-e ő maradni a lakásban, vagy nem. Ha nem, akkor előre kifizetnék neki egy self-storage-ot, hívnék költöztetőket és oda elszállíttatnám az összes cuccát. Ha ő marad akkor ugyanez, csak magamnak, amíg nem találok lakást, addig haveroknál csövelnék. És teljes kapcsolatmegszakítás, mintha soha nem ismerted volna.


Ennél gonoszabb dolgot, minthogy szánt szándékkal elvenni valakitől a legértékesebb kincsét, az idejét, nem nagyon tudok elképzelni.

2022. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!