Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megcsalt már a párom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsalt már a párom ha soha nem vonzódott hozzám?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyok a barátnőmmel. Tegnap egy hosszú beszélgetés után elárulta hogy nagyon szeret engem mert nagyon humoros jó ember vagyok de részéről sose volt meg a kémia vonzalom, teljesen padlót fogtam, hogy akkor miért van velem, megfordult a fejemben hogy esetleg meg is csalt olyannal akihez vonzódik, ő azt állította hogy ilyen abszolút nem volt még egy csók sem. Érdekes módon a kapcsolatot tovább akarja folytatni mert nagyon szeret
2023. okt. 10. 09:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ugy ertette, hogy a rozsaszin kodos nagy szerelmet sose erezte irantad?

Ettol fuggetlenul, vonzodhat hozzad testileg (es van is szex) es szerethet.

Bar attol meg fajdalmas ezt megtudni, az egyik fel mindig jobban szeret. A te dontesed, hogy mit kezdel ezzel, bar en nem kotnek hozza az eletem, a helyedben gyuruben nem gondolkodnek.

2023. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez is olyan téma, amit komolyan meg kell beszélnetek. Az biztos, hogy nem igaz, hogy ne vonzódna hozzád, mert akkor le sem feküdne veled. Lehet, hogy nem a külsőddel fogtad meg, lehet, hogy nem hasonlítasz arra az ideálra, amire tini korában maszturbált, de azért nem hinném, hogy ha taszítónak gondolna, akkor le tudott volna feküdni veled. Inkább szerintem arról van szó, hogy szeret téged, szerelmes beléd, de alapvetően a személyiségeddel bűvölted el. De ha valaki szerelmes beléd, akkor ez miért is baj?
2023. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" Az biztos, hogy nem igaz, hogy ne vonzódna hozzád, mert akkor le sem feküdne veled."


Ebben két valótlanság is van egyszerre. Az egyik, hogy saját maga mondta, hogy nem vonzódik hozzá, tehát ez tény. A másik, hogy millió olyan kapcsolat van, ahol az egyik fél vonzalom nélkül is lefekszik a másikkal, különböző érdekek által vezérelve.

2023. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is így jártam haver.


Lehet nem csalt meg, de szex közben tuti másra gondolt.


Én a barátnőmből szedtem ki ezt titokban, kiderült, hogy krvara nem vagyok az ideálja, szöges ellentéte vagyok a férfi ideáljának.

Szex közben végig egy olyan pasira gondolt aki bejön neki.

2023. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!