Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg csak szexre keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak szexre keres mindenki szeretőt?

Figyelt kérdés

Mivel a társas magányt nem élvezem, elkezdtem ismerkedni neten. Nem szexpartner kereső oldalon (titokban nevű oldal és a viszony.hu), meglepődtem, hogymi van ott. Képcsere, 0 ismerkedés, azonnal szexet akarnak a nők. Hónapok óta én sem szexeltem és gondolom, az ott lévők sem, értem, hogy kívánják, de... mint az állatok. Ezt férfiként írom. Tényleg mindenki csak ezért tart szeretőt? Nekem hiányzik az ismerkedés, a flörtölés az udvarlás, várni, hogy írjon a másik... Egyik legszebb része az ismerkedésnek. Majd randi és ott, úgyis egymásnak esünk, ha megvan a szimpátia. Tenyleg csak a szexről szól ma már egy szerető viszony?

35/F



2023. okt. 10. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Én férfiaknál tapasztaltam ugyanezt, hogy azonnal a szex a téma. Ok, hogy valójában az (is) a cél, de azért akarjuk már megismerni a másikat. Én ugyanúgy gondoltam, mint a kérdező. És valóban kell az ismerkedés izgalma. Azóta elváltam és nem is vagyok a viszonyon. De biztos lehet ott is találni olyat, aki hasonlóan gondolkodik.
2023. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

NEM, én moziba is akarok menni! ;-)

F.

2023. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk az említett oldalak pont, hogy szexpartnerkeresők. :D De igazából ma már a legtöbb társkereső oldal inkább ebbe az irányba ment el. Ennek hosszasan lehetne elemezni a pszichológiai és szociológiai hátterét, de most nem akarnék ilyen irányba elmenni.

Ami pedig a "szerető" státuszt illeti: igaz, ezt a szót 2 évszázada még a "szerelme, párja" szinonímájaként használták, már egy jó ideje a kapcsolaton kívüli viszonyt jelenti. Amibe nem csak a szexualitás tartozhat bele, viszont az ilyen kapcsolatok jellemzően azon alapulnak.

Egyébként meg: ha arra irányul a kérdés, természetesen nem csak szexre van igény. Sőt, sok nőnek pont, hogy attól van tele a hócipője, hogy sok pasas meg gyakorlatilag csak dugni akar.

2023. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Ha ezek pont olyan oldalak, akkorhol érdemes keresni?

Eddig mindig offline ismerkedtem, de nyilván kapcsolatban az nehéz, nem tudni ki lenne benne, ezeken az oldalakon, meg mindenki, azért regisztrált, hogy ismerkedjen.

2023. okt. 12. 10:46
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
Valj mar el, baszki. Ilyen egyszeru, fiatal vagy, igy akarsz elni????
2023. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

De jó ilyet olvasni egx ferfitől 😍

Pont ezért, ez miatt vagxok inkabb egyedül, mert a 2. sor után szeretsz e szopni kérdés elhangzik.

És itt be is fejezem a semmit !

Kár, hogy nincs velőled több idősebb kiadasban ;)


Sok sikert neked :)

2023. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%

Szia, azért ne add fel.

Én egy hasonló, azóta már megszűnt oldalon, ismertem meg a szeretőmet.Én vagyok a nő a kapcsolatban. Nálunk volt ismerkedés, rengeteg beszélgetés, flörtölés mielőtt egymásnak estünk volna. Egyikőnk sem független, és évek óta tart a viszony.

2023. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
Én sem tudnék olyannal szexelni, akit nem kedvelek vagy nem ismerek valamennyire. Ha lenne szeretőm, vagy szintén házas pasit keresnék, vagy egy olyan férfit akiben max bizalmam van, hogy nem dob fel a férjemnek, ha esetleg megszakitom vele a kapcsolatot. 26n
2023. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Veszelyes, mert beledszerethetnek vagy te belejuk es onnantol csak szenvedes van. Nem veletlenul vannak szabalyok, es legtobbszor szexre kell a masik.
2023. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Viszony.hu alapból szexpartner kereső ne legyenek illúzióid..Azert 1 szemelyes találkozó mindig kell mert a fotók sem megbízhatóak, ott úgyis kiderül van e szimpátia.
2023. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!