Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Önismereti kérdés. Ajánljatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önismereti kérdés. Ajánljatok kérlek olyan könyveket amivel felfogom végre, hogy ne maradjak bent egy szexkapcsolatban, hogy többet érdemlek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó topikba tettem e fel a kérdésemet.


Annyira jó amikor együtt vagyunk, lila köd szerelmes vagyok de nem akar kapcsolatot, van hogy napokig nem keres, érzem is, hogy egy nagyon nagyon jó idő töltés vagyok.

Amíg nem ismertem, nem hittem hogy nehéz ebből kilépni, de elveszi a józan eszemet. Csüngők a figyelméért, amit megad ha együtt vagyunk, de azon kívül nem.


2023. okt. 15. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ide könyv, már tudod magad is, amire szükséged van.
2023. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ehhez nem kell könyv, inkább a "szakítás" után. Egyszerűen befejezed vele a szexelést, kapcsolattartást és kész. Magadat nézed, szereted jobban mint őt!
2023. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Tiltod mindenhonnan, a számát tiltod és törlöd. Ezután járj el furni, sportolni és ismerkedj normális emberekkel.
2023. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz.

Amikor majd megharagszol rá. Addig nem fog menni.

Házas?

Nem haragszol pl. azért, mert becsap valakit? Vagy nem tesz törvénytelen dolgokat?

2023. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológus.
2023. okt. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Baby a szerelem érzését, annak a kezelését semmilyen könyvből nem fogod megtanulni.
2023. okt. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

O narcisztikus!!


Hallgasd a Narcisztikus Mozsikokat yourubon!

[link]

2023. okt. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem sajnos igy "lekötöz" olyanokkal akikkel nem kéne lenni. Legalább ismerkedj mert más pasi lehet el tudja csavarni a fwjed akivel érdemes is lenni.

Én azt szoktam amikor kihasználnak hogy legalább nyitva próbálok maradni másokra.

Van olyan, hogy átszeretni másba!

2023. okt. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"érzem is, hogy egy nagyon nagyon jó idő töltés vagyok."

Igen, a szexkapcsolat erről szól.

2023. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sajnos kimondott könyvet nem tudok ajánlani. De én is voltam hasonló helyzetben. Nehéz volt ráeszmélni hogy nekem ez nem jó. Epekedtem azért hogy végre valaki egy kicsit foglalkozik velem.

De aztán rájöttem én is hogy egy kis hasznos időtöltés vagyok neki, keres ha èppen a fèrfiassága úgy kívánja, de ezen felül semmit nem fog lépni azért hogy mi egy párt alkossunk. Aztán rájöttem arra hogy ez nekem nem kell, nem fogom felemészteni magamat. Amíg vele foglalkoztam, ès èpítettem le magamat, hogy mi lehet velem a baj, addig elszalaszthattam rengeteg olyan lehetőséget ami lehet nem így végződik. Megfogalmaztam konkrèt dolgokat, hogy milyennek képzelek el egy kapcsolatot. Megdöbbentő volt hogy én semmit se kaptam, de hagytam magam használni. Megszabadultam a szexkapcsolattól. Sokkal jobban éreztem magam. És rá fél évre megismertem a fèrjemet.

2023. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!