Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a céges bulin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a céges bulin?

Figyelt kérdés
A feleségem 2 hónapja volt céges bulin. A nővérével ugyanott dolgoznak, ő is ment, ezért nem aggódtam, gondoltam vigyáznak egymásra. A buli után a feleségem hajnali fél ötkör jött haza, matt részegen, és másnap is alig mondott valamit a buliról, azt mondta túl sokat ivott, nem emlékszik. A sógornőm házasságának két hete vége lett. A férj elköltözött, a gyerek az anyjánál maradt. Nem nagyon sikerült kihúznom belőlük, miért váltak el, egészen két nappal ezelőttig, amikor a férj rám írt, hogy "jogom van tudni". Kérdeztem hogy mit, erre azt írta, hogy ezt a felesége telefonjában találta, ez miatt mentek szét. Elküldött két képet a céges buliról. Az egyiken a sógornőm szelfizett, úgy, hogy átkarolja valami srác. A feleségem is rajta van, őt egy másik fickó ölelte. Felismerem, a neve Tomi, a feleségem mesélt már róla. A második képtől felfordult a gyomrom. Egy nappali szerűségben szelfiznek, de a feleségem és a sógornőm mindketten melltartóban vannak. A szemeik keresztbe állnak, csücsörítik a szájukat, mögöttük meg ott van Tomi meg az a másik srác, félmeztelenül. Azóta nem tudom mit tegyek. Tudom, hogy Tominak is családja van, alaptalanul vádaskodni nem szeretnék, és azt sem szeretném, hogy a kislányunk végignézze a drámát, főleg ha alaptalan. Megmutattam a feleségemnek a képeket, sírt, fogadkozott, hogy a főnök mindenkit leitatott, részegek voltak de nem történt semmi. Szeretnék hinni neki, mert szeretem őt, és eddig azt hittem ő is szeret, de már nem vagyok benne biztos. Ti mit gondoltok, mi történt?
2023. okt. 16. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Volt már ez a sztori, csak a "feleséged" szemszögéből 😂😂😂😂😂😂😂 akkor is rájöttünk, hogy full kamu az egész. Szívesen ☺️
2023. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Megcsalt, nemhiába sírt! Érdekes eddig nem emlékezett, de most már emlékszik! Ne légy már balek. Lehet, hogy "csak" csókok/tapik/orális szex történt, nem tuti, hogy szex, de hűtlenkedett. Kérdés megbocsájtod-e neki. Amúgy ha képes volt rá a pia nem jó kifogás. Az alkohol elengedte az erkölcseit, de azért tette, mert tőled valamit nem kap meg, vagy érzelmi, vagy fizikai szálon, akár mindkettő téren. Ha minden úgy működne ahogy kellene és mégis megcsalt, akkor nem bír a kúria vérével. Nem jó feleséget választottál magadnak...
2023. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

#1:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..



Erre gondolsz? Egyáltalán nem ugyanaz a történet.

2023. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, nem hiszem el, hogy nem veszed észre!! És még válaszoltok is neki 🤦‍♀️
2023. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó prolik.

Nemhiszem hogy gruppen is volt de hogy melltartoban lenni céges bulin, az az alja.

2023. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Haha, te vagy a helyi lúzer, akin jót nevetnek a feleséged szeretői.
2023. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Talán igen, talán nem.

Mindenesetre a céges bulik... nem azok a dolgok amiket komolyan kell venni.

2023. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ténuleg volt ez a kérdés a feleseg szemszögéből😂
2023. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!