Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban élők! Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők! Mi lehet olyan dolog egy ellenkező neművel kapcsolatban, amiért képesek lennétek vele megcsalni a párotokat?

Figyelt kérdés
Mármint nem felborítani a házasságotokat, csak belemenni egy kalandba, amivel sosem buknátok le. Írjátok oda a korotokat, nemeteket, mióta vagytok házasok, és hogy volt-e már ilyenben részetek.

2023. okt. 16. 13:49
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
89%
#10 Ne vedd magadra, sok ilyen van, ha valaki őszinte, boldog kapcsolatban él, akkor azok, akiket már megcsaltak, hajlamosak mindenkire ráakasztani a hűtlen jelzőt. Vagy egyszerűen csak magukból indulnak ki.
2023. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
34%
Egy jó dugás lehetőségével. Én voltam a hűség mintaképe 30 év házassággal, aztán elment az élet mellettem. Mások nagykanállal ették az élvezeteket, addig én a hűség nevű savanyú cukorkát szopogattam. Ma már kizárólag csak saját magammal foglalkoznék, baromira nem érdekelne más, vagy hogy ki mit szól, a vélemények. Csak és kizárólag a saját életem, és hogy ebbe maximális mennyiségű kaland férjen bele. A kaland itt átfogó értelmet nyer, minden ami nekem jó. Utazás, munka, eszméletlen sok szex a lehető legtöbb nővel, pénz, szórakozás, tanulás stb. A mostani eszemmel már így élnék.
2023. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
86%

Ik igy élnek utolsó azoknak üres az egész élete.

Ismerek 40 felettieket akik végigdobálták csalták a nőket meg ratyi elváltakat d.gnak ma, es ugy megy/ment el az egész életuk hogy semmi lényegi nem volt az egészben. Üres ezeknek az élete. Eszik sz.rik alszik b.szik oszt ennyi.

2023. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
61%
Testi-lelki vonzalom, megnyerő személyiség. 40+N volt már ilyen.
2023. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
56%

Csatlakozom a 14-eshez, aki az előzőek után végre egy releváns választ adott.

Az ok: szerelem, erős vonzalom egy másik férfi iránt. Valamint szerelem- és szenvedélymentes házasság. 16 éve vagyok házas, 40+ nő vagyok én is.

Még nem volt ilyen, de úgy tűnik kialakulóban van.

2023. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
82%
Semmi. Egyszer csaltam már meg a páromat de az is velem azonos neművel volt (biszex vagyok). Soha nem derült volna ki, de elmondtam neki. Majdnem ráment a kapcsolatunk. Soha többet semmiért nem kockáztatnám ezt.
2023. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
90%

15. Én férfi vagyok, elég sok ilyen nővel beszélgettem már az életben és itt is. Aztán mindegyiknek az volt a vége, hogy háááát izé, nem is tudom, sem a valódi nevemet nem adom meg, sem nem árulom el hol lakom, de izééé olyan jó veled, kiszínezed az életem. Meg hát olyan jó lenne veled kettesben valahol, de hát férjem van meg gyerekem. Aztán szépen kifarolt mindegyik.


Férjes nővel kezdeni teljesen felesleges, holott én is elmondtam hogy nős vagyok, nem lépem át a diszkréció határát. Hónapokig levelezni velük a semmiért. Az a helyzet hogy én már vagy 30 éve kinőttem a tini korszakomból, levelezgetni meg szívecskéket küldeni ilyen korban már vér ciki. Hónapokig. "Alakul valami", na ez a leginkább kamu duma.

Az van a nők részéről hogy valamiért el vannak hanyagolva, a levelezés meg bőven elég ahhoz hogy az önbizalmuk helyre billenjen. Nagyon nagyon ritka az a házas nő aki még egy ártatlan találkozóba is belemenne, nem hogy még szexbe. Persze 1000 közül van 1-2, aztán az ő véleményük alapján a férfiak arra következtetnek hogy a házas nők simán belemennek, sőt ők erőltetik a szexet. Na ez egy óriási tévedés!

2023. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
74%

17-es, Egyrészt igazad van.Nem hinném hogy szándékosan ilyen lélekbillentőnek használnák a férfiakat,de gondolj bele,

nem könnyű meghozni egy ilyen döntést,mert ezek mögött 10-25 éves

kapcsolatok és házasságok állnak.Nem védeni akarom őket,

csak a hátterét képzelem el.

2023. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
56%

18. Én is értem, férfiként nekem is baromira nehéz és nagy döntés lenne. Ha holnap egy házas nő azzal állna elő hogy akkor találkozó és lehet hogy szex, valószínűleg nem mennék bele. Piszkosul jó lenne megint 20 évesnek érezni magam, az izgalom, a szex, a kaland. Ellenben teljesen szembe mennék önmagammal, és ez azt jelentené hogy aki eddig voltam azt feladtam.


Én csak arra reagáltam, hogy a nők 95%-a sem megy bele egy kapcsolatba házassága mellett. Elméletben minden csinos nőt megdugnék nem is akárhogyan, de gyakorlatban egészen biztos vagyok benne hogy nem tenném meg. A tartásom mellett ott van még a gátlásos énem is, nem vagyok egy modell külsejű férfi 22cm-es ultra brutál sorozatlövő dákóval, nyálcsöppentő bugyinedvesítő kidolgozott izomzattal, igéző szempárral stb.


Így ergo egy idegen nő előtt levetkőzni sem mernék, de valószínűleg már a találkozó első percében realizálná hogy nem engem keres, nem én vagyok az aki felizgatja. Mert ugye levélben lehetek én a szuper lovag, a figyelmes, a humoros, az aki őt nőként kezeli. Belém lehet képzelni a FÉRFIT, de ez csak délibáb. Fénykép alapján is lehetek szimpatikus, de élőben garantált a csalódás. Így meg aztán semmi értelme sem a találkozónak, sem a szexről álmodozni.

2023. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
91%

"Mások nagykanállal ették az élvezeteket, addig én a hűség nevű savanyú cukorkát szopogattam"


Valószínűleg rosszul alakult a házasságod. Ha igazán boldog házasság lett volna, egy percig sem bánnád, hogy végig hűséges voltál. Csak a végtelenül csalódott emberek szokták azt érezni, hogy elvesztegették a párjukra az évtizedeket.

2023. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!