Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban élők! Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők! Mi lehet olyan dolog egy ellenkező neművel kapcsolatban, amiért képesek lennétek vele megcsalni a párotokat?

Figyelt kérdés
Mármint nem felborítani a házasságotokat, csak belemenni egy kalandba, amivel sosem buknátok le. Írjátok oda a korotokat, nemeteket, mióta vagytok házasok, és hogy volt-e már ilyenben részetek.

2023. okt. 16. 13:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
11%
Ha a másiknak több a pénze, általában elégséges ok.
2023. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
48%
Nem voltam még házas, de párkapcsolatban volt már olyan, hogy azért kívántam meg egy másik lányt, mert külsőre jobban tetszett, mint a barátnőm. Vele nagyon jól esett volna szexelni és egy kicsit bánom is, hogy nem jött össze, mert a barátnőmmel később amúgy is szakítottunk. Nekem elég volt az, hogy teljesen más típus volt, mint a barátnőm. A barátnőm latinos volt, barna bőr, feszes popsi, kis cici. A másik lány pedig északi, vörös hajú, nagy mellű, hófehér bőrrel. Az újdonság varázsa is elég egy ilyenhez.
2023. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
60%

En mindig csak kényszerbol lépek másra soha nem azért mert azt akarnám


Pl ha csalnak elhagynak vagy szakitast provokálnak. Rákenyszeritenek egyszeruen arra hogy keressek mást.


De alapvetoen en mindig azzal vagyok akit szeretek más nem kéne soha.

2023. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%

Soha életemben nem csaltam meg senkit. Amikor már kifutott az a kapcsolat bármiért, azt lezártam. Addig nem fogott meg soha senki, mert érzelmileg még benne voltam.

A házasságomban ez hatványozottan így van, illetve nem adnék esélyt arra, hogy ezt bármivel is elszúrjam és megbántsam a férjemet. Nincs az az isten, nincs az a férfi.

2023. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
11%

4.


Akkor ő fog téged :)

2023. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

5-re:

Nagyon csodálnám.

2023. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
13%

6.


Na, ez pont így szokott vicces lenni, amikor a megcsalt fél annyira öntelt, hogy el sem tudja képzelni, hogy vele ez megtörténjen. De kár, hogy nem leszek ott egyet kárörvendeni, ráadásul jogosan.

2023. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
40%
Szenvedély. Mikor egymás szemébe nézünk, és azonnal tudjuk, hogy fergeteges szex lesz belőle. Fiatalon volt ilyen kalandom több is, most már mehezebb lenne megszervezni.
2023. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
78%

25 éve vagyunk együtt a férjemmel,aki mellesleg nagyon jól néz ki,és

szeretjük egymást..

Ha mégis el jönne egy ilyen pillanat, az szerintem egyrészt vagy

pillanatfüggő lenne, és rohadtul le tudna venni a lábamról a pasi

az intelligenciájával,és a rámenősségével,ami pont annyi lenne

hogy nem túlzó,de mégis férfias..Vagy a másik eset,mikor egy általam

jelenleg is ismert,és szimpatikus férfival kialakulna egy szituáció,

bent rekednénk egy szobába stb.. .:-)

Egy biztos,utána jól meg bánnám,és rohadtul lelkiismeretfurdalás

gyötörne..De azért képzeletben el játszottam ezzel a témával na.

2023. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%

Mitől volnék én megcsalt fél...? Mert én nem csalom a férjem, akkor engem ő igen? Nem öntelt vagyok. Önbizalmam van. A férjemben meg bízom. Egyrészt. Másrészt ő pontosan úgy gondolja, ahogy én: nem tenné kockára a házasságunkat.

Mi a gond ezzel? Savanyú a szőlő, szívem?

2023. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!