Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban élők! Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők! Mi lehet olyan dolog egy ellenkező neművel kapcsolatban, amiért képesek lennétek vele megcsalni a párotokat?

Figyelt kérdés
Mármint nem felborítani a házasságotokat, csak belemenni egy kalandba, amivel sosem buknátok le. Írjátok oda a korotokat, nemeteket, mióta vagytok házasok, és hogy volt-e már ilyenben részetek.

2023. okt. 16. 13:49
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
68%
19. Mindenesetre a humorod az rendben van... :-DD
2023. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
77%

20. Nagyon kevés embernek jön be a párkapcsolata mondjuk úgy 30 évre visszatekintve. Viszont nálam vannak olyan pontok amik nagyon fontosak!

Ha ebből a 10 pontból 6 teljesül 4 meg nem, az már pozitív mérleg.

Igen, a szexuális fantázia, az izgalom, és ami ehhez tartozik az nem jött be. Ellenben az összes többi ami egy jó családhoz kell és annak menedzseléséhez az meg megvan. Én meg ezeket a tulajdonságokat többre tartom mint egy olyan nőt, akit orrba-szájba lehet dugni, viszont pénzügyileg analfabéta, iskolázatlan, amolyan trendin lusta és nagyképű, iszik, cigizik, nincs jövőképe csak az utazás meg a ruhák, a borozgatás a naplementében. Na ettől megmentett az Isten.


21. Ennek örülök. Szeretem magam szórakoztatni! :)

2023. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
90%

Vigasztaljon a tudat,hogy amik nálad nem teljesültek eddig,azok másoknál is el fognak múlni,csak idő kérdése.. :-))

De a többi az életre szólhat,ha jól csinálja az ember.

2023. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
67%
Megtörtent, otthon nem volt szex és hiányzott..megkaptam valakitől akivel a kémia is tökéletesen működött.Örültem ha beszéltünk,és jó volt a közelében, a szex pedig frenetikus..Mégis eldobott, szeretőm volt.Neki más kellett🤷‍♀️
2023. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
41%
24. Viszont legyél nagyon de nagyon hálás az életnek, hogy egy ideig volt szeretőd! Az emberek többségének sosem lesz, sosem lesz frenetikus szexuális élete, sosem fog a kémia működni. Leélik azzal az életüket aki jutott nekik, vagy elválnak és szenvednek halálukig. Én az életemből 30 évet adtam volna ha egy hónapig lett volna szeretőm, frenetikus szexuális élettel. 25 évig kerestem, egyetlen egyszer sem találtam nőt aki akár 1 percre is leállt volna velem. Szóval tedd össze a két kezed, főleg ha férfi vagy. Nőként fordított a helyzet, fél perc alatt találsz szeretőt a kert végén lévő bokorban is.
2023. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nőként fordított a helyzet, fél perc alatt találsz szeretőt a kert végén lévő bokorban is."

Egy igazán szép nő biztos. Mi, többiek nem. Főleg olyat nem, akivel működik a kémia és jó a szex. Ugyanúgy vagy beérjük azzal, aki jut, és emiatt szenvedünk, vagy nem, nem mondunk le arról, hogy legalább a kölcsönös vonzalom meglegyen, emiatt egyedül maradunk, és egy idő után ezért szenvedünk, mert az aszexuálisokat és az elhanyagolható libidójúakat leszámítva senkinek sem jó évekig szex nélkül.

2023. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
63%
Ha tény lenne, hogy sosem buknék le, akkor folyamatosan csinálnám.. 26n
2023. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
79%
# 25 köszönöm☺️ viszont hidd el, a szines, és izgalmas élet után visszatérni a megszokotthoz nem egyszerű.De el kell fogadni, szóval beletörődőm, nőként írtam amúgy..átlagos vagyok, de egyelőre nem is keresek senkit!
2023. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
68%

27-es, 26 éves nőként már szeretőd van? Azigen,még nagy pályaíved lehet

e téren..

2023. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer volt ilyen

33N

2023. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!