Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban élők! Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők! Mi lehet olyan dolog egy ellenkező neművel kapcsolatban, amiért képesek lennétek vele megcsalni a párotokat?

Figyelt kérdés
Mármint nem felborítani a házasságotokat, csak belemenni egy kalandba, amivel sosem buknátok le. Írjátok oda a korotokat, nemeteket, mióta vagytok házasok, és hogy volt-e már ilyenben részetek.

2023. okt. 16. 13:49
1 2 3 4 5
 41/44 NTBS ***** válasza:
Amikor házas voltam megtehető lett volna. Nem tettem. Erre a nejem megcsalt ezért elvaltunk.
jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Akkor csaltam amikor még nem voltam házasm bosszúból mert engem is csalt. Tanultam ebből és a házasságomban ami most már őskori, bámennyire is nem épp az álmainak megfelelően működő egységként vagyunk akkor sem tenném meg mert baromi rosszérzés lenne előtte, közben, utána. El is válnék is egyből mert ha csalok nincs értelme az együtt maradnásnak.
jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
60%
Hogyhogy mi?! Vonzero. Vagyat ebreszt, olyat, ami csak a masikkal atelheto, ami ha megvalosul, lehet, hogy le lehet rola mondani, de ha nem, akkor ejjel-nappal csak ra kell gondolni. Mikozben szereted a hazastarsad. Ennyi.
febr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
28%
Azthiszem ez az a komment szekció, amire azt szokták mondani, a vilag megérett a pusztulásra. Minek vagytok házasságban, ha annyira sz*r velük lenni, hogy még a hűség is csak egy nyűg? Valaki pisztolyt tartott a fejetekhez? Nyugodtan el lehet válni, sőt házasodni sem kötelező. Viszont kihasznali valakit, csak mert mást nem találsz és unatkozol egyedül, meg a háta mögött félre b*ni titokban az nagyon természetes itt úgy látom. Van gerinc bőven.
febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!