Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban élők! Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők! Mi lehet olyan dolog egy ellenkező neművel kapcsolatban, amiért képesek lennétek vele megcsalni a párotokat?

Figyelt kérdés
Mármint nem felborítani a házasságotokat, csak belemenni egy kalandba, amivel sosem buknátok le. Írjátok oda a korotokat, nemeteket, mióta vagytok házasok, és hogy volt-e már ilyenben részetek.

2023. okt. 16. 13:49
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az hogy néha lenne szex az bőven elég lenne. Ez a 3 havonta egy kötelező szenvedés ami nálunk van nem szex, inkább egy kínos valami. Mert ugye minden fontosabb, a gyerek, a főzés, a munka, a stressz, 8 óra után már aludni kell. Igen, én is kiveszem a részem mindenből, sőőőőőt, extrém módon mint férfi, ugyanis én vagyok az aki meleg étellel várom haza, aki fúr-farag, takarít, bevásárol, az ég világon mindent elintéz, megy a gyerekért, aki tanul a gyerekkel, aki pizzát süt otthon, aki fő és mellék állásban dolgozik stb.
2023. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
53%

Szerelem.

Volt ilyen. De ezt megelőzte egy óriási elhidegülés.

Csak csók volt. Tőlem lehetett volna több is, de az illető kihátrált. Aztán lefeküdtem mindegy kivel, aki épp az utamba kerúlt, de azzal meg nem volt jó.

Végül beletörődtem, hogy nekem ennyi jutott.

nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
52%
#31: Nem érdemli meg a nejed, hogy hű legyél hozzá. És garantálom neked, ha csak 3 havonta van köztetek szex, szeretőzik...
nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
44%

Semmi. Az az ember akiért megcsalnám a párom, nem létezik, hacsak ő nem klónozza magát. De az meg nem megcsalás 😂 Én egyszerűen nem tudnék se tükörbe nézni undor nélkül, se a párom szemébe nézni, ha ezt megtenném. Eleve visszataszítónak tartom, bárki is tenne ilyet. Én ezt nem tudnám és nem is akarnám megtenni.

Soha nem csaltam meg senkit, ha szar, menthetetlen volt a kapcsolat, inkább szakítottam. A megcsalás gerinctelen patkány dolog, és árulás. + Ezt fix, hogy nem èletem egyetlen igazi szerelmével fogom megtenni, ha már azokat sem voltam képes megcsalni, akiket nem szerettem ennyire. Pedig lett volna rá jelentkező régebbi kapcsolataimban, és a mostaniban is, de egyszerűen nem vagyok rá képes.

dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
11%

Ha garantáltan sosem buknék le, akkor megcsalnám. 8 éve vagyunk együtt, ebből 4 éve házasok. Hogy miért csalnám meg? Vágyom az izgalomra, újdonságra.

Viszont így, hogy lebukhatok, nem teszem, mert nem akarom felrúgni a kapcsolatom. N

dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
72%
35-ös nem nő. Beszéltünk privátban.
dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
79%
50 éves nő vagyok. 25 év házasság után úgy gondolom, hogy nem az adott férfin múlik, hogy megcsalom-e velem a párom, hanem rajtam. Ha nem kapom meg otthon, amire vágyom, akkor nagyobb az esélye annak, hogy máshol keresem a boldogságot. Ha otthon minden rendben van, akkor teljesen mindegy, hogy az illető hogy néz ki, mennyit keres, mennyire vonzó stb., nem fog érdekelni.
jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
A szemelye. Ugyanis, meg fogsz lepodni, az ember bonyolultabb, mint a szazas szog.
jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
66%

38: grat, teljesen igaz.

Egy jó, működő kapcsolatban élő embert is elvarázsolhat és másik ember személye, mivel valóban, az ember egészen összetett és szofisztikált lény, s nagyon ritka, hogy valaki a személyiségünk minden rétegében épp passzoljon. És ne feledkezzünk meg az újdonság varázsáról meg a változatosság igényéről sem, ami nem csak férfiak, hanem bizony nők életét is megbonyolítja. Amikor "otthon" végül is alapvetően minden oké, elműködik a dolog, de semmi rendkívüli, semmi, amitől kiugrik az ember lányának szíve a mellkasából, amitől leküzdhetetlen vágy ébred benne, satöbbi. Nos, ilyenkor jöhet egy jó trubadúr, aki épp betalál...

jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
29%
Punci
jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!