Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az igazság?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátnőmmel, 2 hónapja. Egy egyetemre járunk, van egy közös ismerősünk. Mind a ketten ugyanannyi ideje ismerjük, egy másik csoportban tanult de átkerült ide.

A lényeg, hogy ez a srác nekem ilyen haver szinten van, sok mindent elmondtam neki amikor szét mentünk.

Utána voltak furcsa dolgok, mert a volt barátnőm valamiért elkezdett rám haragudni és ilyenek. Én elkezdtem fejben összerakni, hogy tuti a haverom kavart be, hiszen csak neki mondtam el dolgokat.


Tegnap óta nem hagy nyugodni, ami történt.

Találkoztam az exemmel aki kérdezte, hogy ma jön e az egyetemre a haverom.

Én mondtam neki, hogy nem tudom.

Később beszéltem telefonon a sráccal és mondta hogy csak 1 órát jön ma.

Ma reggel mondtam a suliba az exemnek, hogy jön majd, de csak 1 órára, mire ő mondta, hogy tudom, majd úgy csinált mintha elszolná magát.


Én ekkor kiakadtam, hogy beszélnek és hogy milyen gusztustalanok.


Mikor bejött a srác akkor kérdezte mibajom. Én mondtam neki, hogy tudom hogy beszéltek, meg minden egyebet. Erre kiakadt és kiabált velem, hogy őt ez az egész nem érdekli ne kavarjuk a sz.rt.

Azt mondta nem beszélnek.


Az exem barátnője ekkor odajött hozzánk, hogy később elkéne vinni az exemet a másik telephelyre kocsival és megkérte őt, hogy szóljon már a haveromnak..


Én nekem itt kezdett gyanús lenni, hogy csak azért csinálja hogy idegesítsen.

Az exem barátnője is tudta, hogy nem lesz itt a haverom mert csak egy órára jött be, az exem is tudta, még is megkérte.


Szerintetek mi az igazság?


2023. nov. 2. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Te azt várnád el, hogy az exed ne beszéljen senkivel, csak mert téged is ismer? Ettől lesz gusztustalan, hogy néha kommunikálnak egymással? Szégyelld magad.
2023. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem attól, hogy nekem mindig szidta, hogy milyen ember és ne baratkozzak vele.
2023. nov. 2. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A haverodnak beszéltél az exedről, erre utána érzékelted, hogy az exed furán viselkedik, haragszik stb.

Aztán megkérdezi, hogy jön e egyetemre a hapsi.

Itt direkt tőled érdeklődi meg.

Miért nem a hapsitól kérdezte meg? Tőle is megkérdezhette volna, de nem...

Aztán mikor mondod később neki, hogy mikor, azt feleli "tudom".

Itt a tudtodra adja nyíltan, hogy tárgyalnak.


"Az exem barátnője ekkor odajött hozzánk, hogy később elkéne vinni az exemet a másik telephelyre kocsival és megkérte őt, hogy szóljon már a haveromnak.."


Ezt is minek adja a tudtodra?

Direkt húzza az agyad az ex. A haver az meg részt se akar venni ebbe, mondja is, hogy

"Erre kiakadt és kiabált velem, hogy őt ez az egész nem érdekli ne kavarjuk a sz.rt."

Ne add meg az exnek azt az örömöt, hogy kiakadsz.

Vedd figyelmen kívül.

Ezzel a "haverral" meg szüntesd meg a kapcsolatot.

Mert most ez működteti a kis játékát, hogy a haverodról kérdezget meg üzengetnek stb

Ne vegyél ebbe részt. Ez az egész egy vicc, amit művel.

2023. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az exed egy hülye liba, de tényleg. Ne vedd figyelembe.
2023. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!