Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom félni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni a barátnőm kollégájától?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy új munkahelyre ment, ott van egy kollégája Gábor jelenleg ő tanítja be. Volt hogy mesélt róla nilyen szimpatikus kedves de hogy nyugodjak meg mert semmit nem érez irántam. Minap volt egy ilyen összejövetel amelyben én is elkísértem a páromat és ott volt Gábor is. Gáborral hihetetlen módon beszélgettek és végig röhögték az egész estét, ennyit szerintem két év alatt nem nevetett mint most Gáborral.

Ami nyugtat hogy ez a Gábor nem annyira helyes mint én vagy pláne mint a párom


2023. nov. 2. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, ha veled nem érzi jól magát. Érzelmileg minimum csalni fog.
2023. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van.
2023. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív, tehát attól, hogy te nem tartod helyesnek, más még tarthatja annak.
2023. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Velem is jól érzi magát sokat beszélgettünk csak vele tényleg többet nevetett, ennyi. Amúgy ami aggaszt hogy szingli Kedves Gábor...
2023. nov. 2. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy te is ott voltál, de a sráccal röhögcsélt. Engem is zavarna. Minek hív el, ha mással kedélyesebben elvan.


Te elmesélnéd otthon hogy van egy tök szimpatikus, kedves csaj a munkahelyen, és amikor ott vagytok a céges partin, akkor mennél a lánnyal vihogni?

2023. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te beléd szerelmes vagy nagyon szeret akkor lehet csak jól munkatársként tekint rá. Viszont ha már nem olyan intenzitással szeret, egyáltalán nem szerelmes beléd az a Gáborka megszédítheti még akaratlanul is. Érzelmi szálon szétcsal, mint a huzat. Mindegy, hogy Gábor viszonozza vagy sem. A harmadik személy csak oda tud "befurakodni" ahol a kapcsolat eleve gyenge. Ha meg netalántán szexuálisan is vonzza és egy olyan fajta nő, hogy hűtlenségre képes Gáborka hamarosan elviszi egy-pár körre. Ismét ha a férfinak mindegy, hogy te létezel. Úgyhogy sok minden lehet ebből meg nem is. Viszont ha tőled elhidegül(t) akkor már most tedd ki, mert fel fog szarvazni vagy így-vagy úgy.
2023. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Volt hogy mesélt róla nilyen szimpatikus kedves de hogy nyugodjak meg mert semmit nem érez irántam."


Gondolom, hogy úgy akart lenni, hogy iránta.

Egyébként ez hogy jött szóba? Magától mondta ezt csak úgy?

Ez nekem olyan fura. Az oké mondja el, hogy mi történt vele, de azt minek hozza tenni, hogy "nyugi semmit nem érzek iránta".

Miért merülne ez fel egyáltalán?

Aztán meg elmész vele a partira és mintha ott sem lennél röhögcsél vele?

Téged meg figyelembe se vett, bele se vontak a beszélgetésbe?

Az egész fura.

2023. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Stabil lehet az a kapcsolat, ahol ennyire nincs meg a bizalom.
2023. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha lapos a kapcsolatod, akkor van, de amúgy nem feltétlenül fog vonzódni Gáborhoz, attól még, mert jókat nevetnek, nekem is ilyen volt a kapcsolatom a régi legjobb kollegabarátommal, ráadásul be is jött valamennyire, de mivel nem vagyok egy kétbites ösztönlény, ennyi maradt a kapcsolatunk, nem volt flört, csak haverság. De pl ők összehaverkodtak az akkori párommal is, és ők is többet nevettek együtt, mint én és a párom, szóval nem tudom, haverkodj te is össze Gáborral inkább féltékenykedés helyett🤷‍♀️
2023. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!