Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom félni ha a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni ha a páromtól több mint 30 srác akar valamit? és sokkal beszél is?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van ha olyan tipus. Ha viszont csak téged szeret igazàn akkor kevésbé de még igy se 100%
2017. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Hát eléggé úgy tűnik😅.

Én ha fiúkkal beszélgetnék akkor lenne oka a páromnak aggódni ha olyan jellemtelen lennék mint a nőd. Az egy dolog hogy tetszik másoknak abba nincs semmi a baj itt az hogy emellet beszélget is sokkal.

Nem véletlenül beszélget más srácokkal. Miért nem kérdezed meg???

De mivel én szeretem a párom nem beszélgetek más fiúkkal ha meg már nem szeretném előbb elhagynám aztán kezdenék ilyenekbe.

2017. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De ki ő Kiszel Tünde vagy egy helyi híresség? :)
2017. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

atzért nem, de zavar, hogy akk azert csak ad olyan jeleket..

emellett fura hogy mindenrol tesz fel kepeket, a baratnoivel barkivel, de nekem azt mondja hogy velem nem fog, mert hogy az amagelet... de akk ams nem az? :D szoval fura

2017. ápr. 29. 12:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es, szóval te nem állsz szóba férfiakkal, csak mert van párod? Hát ez...szomorú, bár lehet, csak szerintem.

Kérdező: attól, hogy beszélget férfiakkal, még nem lesz valaki hűtlen. Inkább a hogyan a kérdés. Ha folyamatosan kelleti magát, flörtölget, szexchatel, nos, akkor van baj. Ha csak barátként beszélget másokkal is, azzal nincs gond. Barátnődet meg egyébként neked illene ismerned, és az alapján döntened. A kérdésed alapján lehet egy ordas ribi is, ellenben te is lehetsz egy birtoklómániás zsarnok.

2017. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont egy ilyet vetettem alá egy középkori kínzási módszernek (rá lett húzva az eresre), de nyugi, biztos nem ő volt neki nincsenek barátai. Te azért légy résen, mert sosem lehet tudni.

30/f

2017. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 aperitif ***** válasza:
100%
#2, Rengeteg férfivel beszélgetek, és nem csak a neten, személyesen is, mégsem gondolom, hogy jellemtelen vagyok. Hogy hányan akarnak tőlem valamit, azt nem számoltam össze, de még akkor sem vagyok jellemtelen, ha 30, vagy akár 300 pasi akar tőlem valamit, mert hiába akarnak ők bármit, ha én nem akarok tőlük semmit, akkor ott nem lesz semmi. Nekem inkább az furcsa, hogy ha te beszélgetnél egy sráccal, akkor már lenne is oka aggódni a párodnak.
2017. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Veletlenul pont ismerem ezt a tipust. Csak en azok koze tartozom aki tudja mire jo egy ilyen lany, es arra tokeletes is. Nekem az egyik ilyen "baratom" eppen nemreg pasizott be es mondta, hogy most egy ideig(!!!) nem lehet :/// Gondolom ez is lesz vagy 2 honap max :)) O se tesz ki kepet a pasirol pedig minden masrol igen. En meg rohogok magamba, hogy biztos fel, hogy valami jo pasit elszalaszt mert ott a hulye pasija :) Nalam 5 evvel fiatalabb kis tini csaj de mar 2x annyi pasival volt mint en csajjal pedig en sem vagyok kispalyas :D

Vannak ilyenek hat sok sikert :))) De ne sirj majd ha kicsinal jo? Igerd meg. Lehet pont a baratnodrol irok xddd

2017. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na engem most fogtok megkövezni. :D

Milyen már hogy ne beszélgessen más pasikkal, nőkkel a párunk??? Emberek vagyunk, az élet a kapcsolat teremtésről szól. :-)

A volt párom ugyan ez volt mint te. Megtiltotta hogy bármilyen nőneművel beszélgessek, aztán derült ki hogy ő pont akkor igen kétértelműen beszélgetett egy faszival. Most akkor mi van??? :D

Örülj annak hogy elmondja, hogy nyitott könyv előtted. Ha szeret, nem megy másfelé. Ha mégis, menjen...

3 dolgot tehetsz:

1:elfogadod ezt és megbízol benne, magadban.

2: megtiltod neki=hazugsághoz vezető út (tiltott dolog édesebb)

3: nem tudod elfogadni, elhagyod.


Gondold végig szerintem. Ha meg is teszi hogy nem beszél más faszikkal, nem tudod egy ketrecbe bezárni. Kimegy az utcára, ide oda amoda. Ha akarja úgyis lelép mással.

2017. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, elvégre elmondta, az egyiket még el is küldte nekem hogy mit írt, igaz a választ nem láttam, de gondolom akkor nem lehet semmi :)
2017. máj. 1. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!