Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm megsértődött rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megsértődött rám, már-már szakított, mert más nőkkel flörtöltem és randizni hívtam őket, lelépett nyaralni egy sportoló barátjával. Szerintetek van okom félni?

Figyelt kérdés
Kérdeztem tőle, hogy azért megy vele, mert ő lesz az új barátja? Azt mondta, hogy dehogyis, ő csak egy barát, azért megy, hogy kicsit kikapcsolja az agyát, de engem szeret. Ez a fiú egy sportos ember, jégkorongozik, kondizik, én egyáltalán nem vagyok az, inkább ilyen macis... sőt nagyon. Lengyelországba mentek másfél hétre a fiú családjához! Ezért félek extrán! Szerintetek megnyugodhatok? Ha szeret, visszajön? F25
2017. szept. 5. 06:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Remélem soha többé nem áll szóba veled :D
2017. szept. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Miért hívtál randizni más nőket ha van barátnőd?Viseld a következményt ha elhagy.
2017. szept. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
8%

A srac csaladjanak bemutatja...? Hat ez nagyon olyan,mintha jarnanak. En ugy erzem,h atver teged. Olyanok a korulmenyek.

Ezt ugy tudnad esetleg kisarkitani,h talalkozzatok harmasban. Figyeld a viselkedesukst. Olelgesd meg csokolgasd a nod. Ha ezen problemazik a csajod,az gaz. Gyanus.


Addig hivj meg magadhoz egy bnod... Es mondd el neki! Haha. Nem is mondhat ezek utan ra semmi rosszat.

N

2017. szept. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
De gáz vagy Kérdező! Minek hívsz el mást randizgatni ha van barátnőd? Csodálkozol, hogy otthagy? Ennyi ésszel szabadlábon...
2017. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Jó, de ez már megtörtént! Nem tudom visszacsinálni, pedig nagyon megbántam! De nagyon aggódom, nem akarom őt elveszíteni...
2017. szept. 5. 07:05
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

A gusztustalan viselkedésnek többnyire ára van. Én a csaj helyében egyenesen kidobtalak volna, nem lenne min gondolkodnom. Az utólagos megbánás semmit nem jelent. Megtenni nem kellett volna dolgokat..tudod ez alap, ha párkapcsolatban élsz, és ez egy monogám kapcsolat. Ha pedig megbeszéltétek, hogy nyitott a kapcsolatotok, akkor meg nincs miről beszélni.


Te hogy éreznéd magad, ha a csajod flörtölgetne pasikkal, és randira hívott volna párat? Ha te így állsz egy kapcsolathoz, mindeképp jobban jár a másik sráccal a "barátnőd".

2017. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis szerencséd, meghívnak az esküvőre. Én nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lehet rgy lengyel esküvő. :)
2017. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De azt mondta engem szeret, csak levegő változás kell neki és hogy nem tetszik neki az a srác! Én mégis félek
2017. szept. 5. 07:21
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hat szex biztos lesz köztük, ha jó pasi :) de meg is érdemled...
2017. szept. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
A srác szüleihez mentek? Ajajj, családnak bemutatás is lesz. :) Azok után, amit tettél (nem is értem, miért flörtölgetsz meg randizol másokkal, mikor van barátnőd :o), nem csodálkoznék rajta, ha vissza se menne hozzád. Talán az ő mostani "randija" túl jól sikerül és együtt is maradnak a sráccal. :D
2017. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!