Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok már szeretők? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szeretők? Hogyan kerültetek ilyen helyzetbe? Hogyan érzitek magatokat ebben a szerepben? Ismered az átvert személyt (a szeretőd tényleges párját)?

Figyelt kérdés

nov. 3. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
aha. Én nem vertem át senkit, tessék a férjecskével elbeszélgetni, miért is kellett másik luk
nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ahha! Nem tudtam, hogy nős! Uh. kitálaltam a feleségnek! Mara elhagyta...gyerekeit elveszitette! Majd maskor kétszer is meggondolja kit b*sz át! Még neki állt feljebb!


Egyebkent, ha tudod, hogy van neki, miért értekeled magadat annyira alul, hogy leállsz egy nős pasival?

nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

A barátom állandóan flörtölt nőzött igy lett egy férfi vigasztalgatóm meg aki kiokosít a pasikkal kapcsolatban ő meg milliókat mesélt a nőjéről nőiről, annyit röhögtünk a sztorijain hogy már fájt a hasunk is🤣

Egy rakat olyan pali van aki végtelenségig elővehető elrakható ujra elővehető.


Igazából nem érdekel egyiknek se a nője de javarészt nem százasok. Vagy nőcsalók vagy valamelyik iszik agresszív más nők meg ilyenekkel járnak aztán gyerek is aztán válás is.

Én nem járnék velük nekem csak a pozitív kel belőlük amikir mellettem vannak lelkileg is támogatnak egyik pl pont akkor kerult mellém amikor egy szakitas után meg anya is kidobott.., és a dunának indultam el es joformán mint embert is talpra állitott, mint nőt is, ezek a pasik nekem halálomig társaim ha van épp nőjük ha nincs, bármikor.

Érdekes hogy nők mellett nem de szerető mellett évtizedekig a sírig is kitartanak.

nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Voltam, volt, hogy kerestem, volt, hogy véletlenül. Jól éreztem magam, feldobta a napjaimat a készülődés stb. Nem ismertem.
nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem voltam. Nem is leszek.
nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Volt szeretőm, izgalmas volt, a készülődés az hogy tetszem újra valakinek..És a vegén kielégülve jöttem haza tőle,feldobta a napomat😎😊

De..vége lett.Nyilvan nem tálaltam ki a nőjenek,és ő is diszkrét volt. A ferjem sem tud róla!

nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
6-os miért lett vége? Azóta nem lett új partner?
nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 nincsen más, nem is kell..elég csalódás volt hogy vége lett.Visszament az ex nőjéhez..
nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!