Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki már egyszer félrelépett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már egyszer félrelépett, az valóban nagyobb eséllyel fogja megtenni a jövőben is (akár egy új párkapcsolatban is)?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam erről egy pszichológiai témájú cikket.

2023. nov. 10. 18:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat!

Egyszer félreléptem, amit rohadtul megbántam, aztán eltelt egy pár év és újra megtettem.

2023. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mivel már nagyon várom a lehetőséget, biztosan nem állnám meg hogy ne legyen folytatás. Mondjuk lelki ismeret furdalásom sem lenne.

Nekem a jó szex bármit megérne, főleg úgy hogy életemben sem szexeltem még egy jót sem házas ember létemre.

2023. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

10!

Nagyon így van, jól leírtad!

2023. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13. Tudom, én is ebben szenvedek. Meg a kollégáim, a testvérem, az unokatestvéreim, az ismerőseim zöme. Viszont a gyk egy külön világ, itt még 80 évesen is szerelmesek, meg napi 3 frenetikus szex van. :)


Aztán privátban meg elég sok házas nővel beszélgettem már, akiknél szintén csak a sablonos együttélés megy, szex meg szökőévenként egy. Na de hát mit lehet tenni, amikor pár kamugép azzal b*sztatja a népet, hogy náluk munka előtt van egy 5 perces, majd egy fél órás a mosógépen délután, este meg egy 2 órás maratoni. Persze gyerekek, a munka és a napi stressz mellett. Ó igen, és 30 éve pillangók repkednek a gyomrukban olyan szerelmesek. Bizonyára az emberek 98%-nál ez van, csak az a fránya béna 2% kínlódik itt! :)


Ha büntetlenül meg lehetne tenni, és lenne rá lehetőség, akkor az emberek 80%-a egyből más ágyában lenne. Én is, de erre nincs esélyem. A válás meg csak rontana mindenen, egy elvált, gyerektartást fizető 40-es férfi albérlettel nem egy vonzó semmilyen nőnek. Mondjuk jogosan. Marad az álmodozás, az imádkozás hogy talán jön egy nő aki hasonló helyzetben van, és talán összejön egy pásztoróra, ha már emberek vagyunk akiket megáldott az ég libidóval.

2023. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

10#12#13#

Miért nem léptek félre? Miért törödtök bele, hogy úgy élitek le az életeteket, hogy még egy jót de szexeltetek???

2023. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15 Mert férfi vagyok! Én hiába akarom, vagy tervezem el hogy keresek szeretőt, az nincs. Nem én döntök arról hogy legyen, ráadásul 100 férfire jut 2-3 nő. Tapasztalat. Fent vagyok a viszony-on. Teljesen értelmetlen, mert az a nők Kánaánja, ott a legszuperebb pasik érvényesülnek. Ők aztán szétkefélik magukat, egynek van 10-20 nője. Ott az átlagos már régen nem kelendő férfiban. Írsz 100 normálisan megfogalmazott levelet, aztán erre kapsz legjobb esetben 2 választ, amiben megkérdezik hogy mennyivel fogod támogatni, és mekkora a farkad. Ennyi. Ez nem szeretői viszony, ez prostizás.


Életben teljesen esélytelen nőt találni aki házas és belemenne egy viszonyba. Sok nő hiába hogy rossz kapcsolatban szenved naponta, sosem fog viszonyt kialakítani. Szeretőt találni olyan férfiként, mintha írnál egy 4-es lottót. Rengeteg a szexet kereső férfi, baromira kevés a szexet kereső nő. Itt találtam már, csak éppen az ország másik végén él, meg hát a férje, meg hát a gyerekek, meg hát nem is tudja. Ennyi volt az összes lehetőségem 3 év alatt. Pedig nem kevés energiát fektettem bele.

2023. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 48 éves vagyok 28 éve vagyok férjnél, és rendszeresen megcsalom a férjemet, nem pénzért, kapok egy üveg konyakot azzal is beérem, pedig nem iszok szeszes italokat, haza sem viszem, mert az gyanús lenne a férjemnek. Barátnőmnek adom a kapott piákat, azért amiért a lakását részemre biztosítja, egy fél napra. Én szeretek szexelni nagyon, voltak fiatalok középkorúak és öregek is az életemben. A középkorúak jónak mondható, de a legélvezetesebbek a 60 év feletti férfiak, akikkel a legjobban lehet sokáig élvezni. Egy nőnek az a vágya az életében.
dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Hyron ***** válasza:
100%
Itt bárki bármivel próbálja fedni, hogy nem, DE igen szinte biztos. Ahhoz, hogy ez ne így történjen az ember jellemének a nagy része muszáj hogy drasztikus változáson menjen keresztül, az viszont azt jelenti, hogy nem csak ebben fog változni.
dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!