Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire normális ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha a párom napi több órát chatelget?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek nincs munkája, meg tovább sem tanul így mondhatni sok a szabadideje. A helyzet az, hogy sokat chatel, levelezget másokkal, mert hogy "érdekes megismerni a gondolkodásmódjukat". Nem csak férfiakkal, viszont mivel az internetről szedi a partnereket így nagyrészt férfiakkal. Őt ez szórakoztatja, soha nem volt titokként kezelve. Egy két témáról nekem is kikéri a véleményem. Én viszont úgy érzem, hogy keres valamit, én már unalmas vagyok, és 20 másik férfinak kéne belém költöznie, hogy újra érdekes legyek. Pedig beszélgetések terén elég nyitott vagyok, nem egy barátommal viccelődtünk már, hogy podcastet kéne csinálnunk.

Gondoltam ez ideiglenes, majd elmúlik, de már fél éve megy. Amúgy meg el sem jár itthonról csak havi egyszer néhány órára egy barátnőjével. Lehet, hogy csak aféle polihisztor aki sokat szereti hangoztatni a véleményét, megvédeni az igazát (De nem akar tiktok vagy youtube csatornát indítani), vagy ez valami komoly probléma előjele, tünete?

Mióta otthonról dolgozom elég sok időt töltöttünk együtt, ha ez számít.



nov. 10. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozzon és/vagy tanuljon tovább. :)
nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12 éve èlünk együtt. Mind a ketten eljárunk egymás nélkül minden héten kétszer háromszor valahova. Semelyikünk nem csinál problémát abból, hogy a másik társasági életet él. A kapcsolatunk klasszikus ,nem nyitott kapcsolat. N
nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég modern világot élünk már, a chat szoba ma olyan mint 20éve volt elbeszélgetni egy ismeretlennel a buszmegállóban vagy kutyasétáltatás közben a parkban. Örülj neki hogy nem egy betegesen introvertált barátnöd van. De ha ennyire félsz hogy nem vagy érdekes neki, mièrt nem csinálsz valami random programot? Nem kell elmenni otthonról sem, fözzetek együtt valami új receptet vagy találj ki valamit amit eddig még nem csináltatok.
nov. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Hat nincs mit tenni, elobb utobb elhagy
nov. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!