Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vélemények ilyesfajta viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények ilyesfajta viselkedésrôl?

Figyelt kérdés

Mivel lehet magyarázni, ha a barátom a kapcsolatunk alatt végig másik nôvel szervezkedett a hátam mögött, találkákat szerveztek, engem kitárgyaltak, mindezt mert a nô túl jónak érezte magát a barátomhoz, hogy felválllalja a kapcsolatukat es ezert kellett sunnyogni.

De semmi szukseg nem volt rá, hogy a ”barátom” átverjen engem, simán szakíthatott volna, mert nem vagyunk házasok es semmi nem köt minket össze, se közös hitel se gyerek. Nem értem miert kellett ezt csinálja es sajnos arra a következtetésre jutok, hogy élvezték a hazudozást érdekes helyzet volt így, es ideges vagyok emiatt, föleg mert bosszút állni sem tudok, vegignezhetem hogy jól elvan a baratom szakítás után (mert vegul szakítottam) miutan nekem évekig hazudott. Fölöslegesen.....


nov. 27. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

1

Nem jó tanács a bosszú!


Kérdező miért nem lépsz tovább Inkább?

nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ideges vgyok hogy átvert fölöslegesen rabolta az idõmet !

Persze csak úgy tovabblépni nem könnyu így duhösen

Egyböl megnyugodni

Es szeretnem megérteni a viselkedését

nov. 27. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Mi nem tudunk itten ezen segiteni, keress fel egy szakembert, ha nem tudod feldolgozni!
nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne akard megerteni. Pont eleg, hogy felreismerted, es meg is szenvedted. Az eletben nem jar minden kerdesre valasz, mashogy kell ezt kezelni. Felrerakod a gerinctelen dobozba, a tobbi szemetlada melle, es legkozelebb igyekszel jobban kiismerni az ilyeneket. Mindenkit atvernek az elete folyaman. Aki nem tanul belole, azt sokszor.
nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

5

Nem biztos, hogy annyira fekete fehér a dolog, ahogy a kérdező előadja, biztos van sár az ő füle mögött is!

nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Az a helyzet, hogy aki eredendően egy féreg, azt nem fogod soha átérezni, hogyha te egyszer nem vagy az.

Nem tudsz vele azonosulni. Ezt olvashattuk.

Miért nem mondta meg? Miért nem szakított?

Mert egy féreg.

Utolsó, te pedig tévedésben vagy. Ilyen tettért nem jár felmentés. Még ha a kérdező is hibás volt valamiben, arra sem mentség az, hogy évekig átverjék és húzzák az idejét. Akkor szakítani kell. És láss csodát, végül a kérdező szakított.

Miért?

Mert a srác egy féreg. Ennyi a magyarázat.

Örülj kérdező, hogy te nem vagy az és megszabadultál egytől.

nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha megérted a viselkedését az azt jelenti, hogy olyan vagy mint ő, hogy lesüllyedtél a szintjére. Tényleg ezt akarod?
nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Engedd el ezt a patkányt! Jobbat érdemelsz. Az ilyen tróger ember nem változik meg soha. Bosszút ne állj mert az felemészt és csak magadnak ártasz vele. Plusz kihasználsz egy olyan személyt aki neked nem ártott csak azért mert bosszút akarsz állni. Hidd el, ha nem állsz bosszút az csak a te szinteden emel! :)
nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Más agya van mint neked. Nem a kiegyensúlyozottság jelent neki tartós boldogságot hanem az aljasságtól kap pillanatnyi jóérzés-löketet. Jókat röhög, hányadik szerinte hülye nőt sikerült megvezetnie.
nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!