Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mi a véleménye erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crv kérdése:

Kinek mi a véleménye erről a szakításról és a nőről? Áprilisban jöttünk össze, csúnya vége lett.Távkapcsolat volt, de úgy gondolom a viselkedésére ez nem ad okot!

Figyelt kérdés
Hazajöttem június végén több, mint 1 hónapra. Betoppantam hirtelen, ordibált, remegett az örömtől. Minden jó volt, amíg hétvégén a szüleitől haza nem mentünk...Állandósult a napi szintű cseszegetése. Poharat rossz helyre raktam amiből ittam. Én sokat tusolok egy nap ( 40 fokban) napi 2 és sok lesz a számla, majd fizetheti. Megbeszéltük adok a rezsibe. A széket miért nem tolom be magam után, ha bemegyek a szobába. 2 percre ugrottam be, majd mentem volna vissza leülni. Szarul ágyaztam be, reméli borotválkozás után nem tiszta szőr az egész fürdő, a mosdókagylót kézmosás után állandóan szárazra kellett töröljem stb. Elmentem horgászni, alig vártam, hogy szabaduljak tőle, persze mindig én voltam a sértődős, de direkt belém állt nem egyszer és néha lekezelően, hogy tipikus férfi vagyok én is stb. Ezután fényfesztiválon egy munkatárssal hajnalig el volt, (pasi) és mondta hogy barátság indul el, áradozott milyen jót beszélgettek és majd mennek moziba meg kirándulni. Higgadtan, normálisan hangot adtam, hogy ez szarul esik nekem és szerintem ez kicsit már sok. Én lettem a hisztis féltékenykedő, aki tönkrevágja a kapcsolatot. Meg akartam személyesen vele beszélni, de ő besokkalt, messengeres szakítás lett belőle, majd hirtelen szerinte én ócsároltam őt, majd meg is fenyegetett stb, de nem kért bocsánatot, szerinte joggal tette. Lehordott mindennek, mert mertem mondani, hogy állítson magán, mire fel fenyeget?! Kapcsolatban folyamat éreztette hogy a külsőm nem elég jó, majd az utóbbi vitánál leszarozott kívül belül és hogy egy semmirekellő, nyomorék vagyok kb, meg ezért voltak szar kapcsolataim stb. Nyaralás előtt történt mindez, 5 napra vittem volna Horvátba repülővel. Kinek mi a véleménye erről vagy az ilyen nőről? Megbánást nem tanusitott, még szerinte neki volt igaza mindenben.

#párkapcsolat #szakítás #Messenger szakítás
2023. júl. 19. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Te nem szoktad megvalogatni, hogy kivel jossz ossze, meg kit viszel repulovel nyaralni?
2023. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Az ő oldalát is jó lenne olvasni... Így nincs véleményem és igazából mindegy, hogy mi az, mert már vége. Ha te szerinted te hibátlan voltál, akkor miért nem tetted ki te hamarabb? Már vége, örülj neki.
2023. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Toxikus. Lépj túl rajta, ennél szinte csak jobb lehet bro.
2023. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Engedd el, ne agyalj rajta…. felesleges. Teljesen mindegy ki hogy gondolkodik róla.
2023. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Jogos, bár a másik felet is jó lenne ilyenkor meghallgatni....de ha ez így van, akkor azt nem értem, hogy milyen volt előtte???

Ha nem ilyen, akkor valami nagyon drasztikus dolog történt, ha még ilyen volt, akkor minek voltál vele?

2023. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Többször lekezelően, lenézően beszólogatott, célozgatott rám és már korábban is éreztette hogy a külsőm is szar...Csak nem nyíltan adott így neki hangot. Volt egy nezetelteresunk es azota valtozott meg totál. Én voltam a sertodos, holott mindig joggal estek rosszul dolgok. Most normalisan elmondtam neki hogy nekem szarul esne ha elmenne moziba egy kollegaval. Mondtam válasszon vagy a kollega, vagy én, mert nekem nem fer belem ezután jött hogy én hisztizek stb és ez vezetett a szakításhoz.


2 hettel a randink elott megdugták egy buli után majd a pasival eljatszotta hogy utána még kavart vele majd kozolte hogy szevasz, mert velem ismerkedik már. Illetve evekkel ezelott még ismeretlenul is osszekaptunk nagyon csúnyán és emlekszem ő volt a nagyképű ott is, majd tiltogatott mindenhonnan, de kesobb ő keresett meg. Ezen jelek ellenére talalkoztam vele, azt hittem és mondta is hogy sokat fejlodott és már nem olyan mint anno....

2023. júl. 19. 19:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem rég az alakom leszarozta, belsőm is nullának írta le, meg hogy egy szerencsétlen vagyok, azért nem voltak normális kapcsolataim. Hozzáteszem az elozo kapcsolata neki szintúgy vitákkal indult mint velem és 4 évig húzták. Allandoan az exe nevét hallgattam ebben a 2 hónapban hogy vele mit hogy csináltak stb stb...
2023. júl. 19. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rolad is sokat elmond, hogy egy ilyen non egyaltalan elgondolkodtal. Nalam az ilyen ugy repult volna, mint sicc.
2023. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ja mert kint dolgozom és így nekem nehezebb ismerkedni, próbáltam hinni neki, hogy megváltozott a régi balhés összeveszésünk óta, holott akkor még csak ismerősök voltunk...Ettől többre tartom saját magamat és különb nőt is meg tudnék kapni, mint ezt....
2023. júl. 20. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az baj, hogy mit hiszel, pontosabban de, az is baj, hanem az, hogy latod futoszalagon a hibakat, de te meg azon varialsz, hogy ebbol hogyan lehetne tobb. Onbecsulesed nincs, csak magyarazkodas van helyette? Ember, szedd mar ossze magad, ferfikent is mondhatsz nemet.
2023. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!