Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kék zöld foltok a barátnőmön?21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék zöld foltok a barátnőmön?21/F

Figyelt kérdés

Igazából csak szerintem nem normális, hogy gyakran a barátnőm belső combhajlatában, kék zöld foltok vannak?

Rajta minden meglátszik egyébként ha erősebben nyúlok hozzá már akkor bekékül

Igazából most például pont olyan helyen volt ahol misszionárius pózban szoktam szorítani.

Egy ideje nincs szex közöttünk egészségügyi okok miatt sajnos

De vajon nála lehet?

Ha rakerdezek akkor nem tudja hogy mit csinált

Raktáros munkát végez igazából ott szerez néha sérüléseket, de a belső combján?

Beteges féltékenykedő vagyok, vagy ez tényleg gyanakvásra ad okot?21/F


dec. 3. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne valami érerősítőt szednie
dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Csak azt nem írtad le még mi egyeb utalhat megcsalásra, mi miatt merült fel benned? Mert ezek alapián ez semmi.
dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én őszinténszólva nem gondolnék megcsalásra ennyiből, de nyilván nem ismerem a barátnődet annyira mint te.

Viszont, még ha félsz is a választól, legyél hozzá őszinte és mondd el neki az aggodalmadat és kérdezz rá!

Ha nem bízol abban hogy egy egyenes kérdés után nem hazudik a képedbe, akkor jelenleg akár megcsal akár nem ez a kapcsolat nem működőképes.


És ezt én úgy írom, hogy nem vagyok híve annak hogy dobjuk el a kapcsolatot. Még nagyon ritka esetben akár egy megcsalás után is megöregedhetnek egymás mellett boldogan.


Viszont azt is gondolom, hogy titokban kémprogramot rakni a párod telefonjára, titokban beleolvasni a telefonjába stb pont ugyan olyan gerinctelen dolog mint megcsalni a másikat...


Tudom, hogy te még nem jutottál el erre a szintre, csak azt mondom hogy mielőtt eljutnál idáig, még azelőtt szakíts vele.

Vagy -mivel tényleg nem vagyok híve a kapcsolatok eldobásának- őszinte beszélgetések, terápia ilyesmi is lehet a megoldás, de ez mindig csak akkor működik ha tudod hogy neked is fejlődnöd kell és nem csak a másiknak.

dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az egészségügyi ok, ami miatt veled nem szexelhet?

Te vagy beteg, vagy ő mondja, hogy neki most nem lehet.

dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből még nem feltétlenül kellene egyből a megcsalásra gondolni. Amúgy is az a baj, ha ennyire bizalmatlan meg kétkedő vagy a másikba, akkor minek vagy vele. Hol a bizalom?
dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mindegy miért vannak rajta, mert nem bízol benne. Minek vagy akkor vele!
dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
En is van, hogy neha nekimegyek egy szekrénynek a labammal es bekekul. Ne agyalj ennyit, lehet o is ilyen, plane ha azon a helyen is bekekult neki, ahol megszorongattad.
dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szoktak lenni ilyen kis foltok, és tényleg nem tudom mitől. Valószínű #1-nek van igaza, az erekkel van valami.
dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Betegesen féltékenykedő vagy,igen.
dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyiből megcsalást következtetni, szerintem is beteges féltékenység. Voltam ilyen exem, aki úton útfélen azt hallucinálta, hogy megcsalom. Nagyjából ő is az ilyen "jelek" alapján következtette ki ezt a hatalmas baromságot.


Egyébként én egészségügyben dolgozom és rajtam is könnyen meglátszódnak a lila foltok. Egy alkalommal újraélesztés során, hogy a beteghez hozzáférjünk, ki kellett tolni a fal mellől az ágyat a beteggel együtt. Az sem volt egyszerű egyedül. Stresszhelyzet volt, rohadtul nem figyeltem hol ütöm meg magam. Az orvos a beteg feje felett intubálta a beteget, én meg a kis 150 centis magasságommal térdeltem a beteg mellett az ágyon, hogy nyomjam a mellkasát. Nekem azután nem csak a combom belseje, de mindkét lábam kívül belül tiszta haematóma volt. Szex közben soha nem szereztem lila foltokat, pedig olykor én is igénylem a vadabb, erősebb aktusokat. Azt mondod, hogy a párod raktárban dolgozik. Simán szerezhette ott ezeket a sérüléseket.

dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!