Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kék zöld foltok a barátnőmön?21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék zöld foltok a barátnőmön?21/F

Figyelt kérdés

Igazából csak szerintem nem normális, hogy gyakran a barátnőm belső combhajlatában, kék zöld foltok vannak?

Rajta minden meglátszik egyébként ha erősebben nyúlok hozzá már akkor bekékül

Igazából most például pont olyan helyen volt ahol misszionárius pózban szoktam szorítani.

Egy ideje nincs szex közöttünk egészségügyi okok miatt sajnos

De vajon nála lehet?

Ha rakerdezek akkor nem tudja hogy mit csinált

Raktáros munkát végez igazából ott szerez néha sérüléseket, de a belső combján?

Beteges féltékenykedő vagyok, vagy ez tényleg gyanakvásra ad okot?21/F


dec. 3. 08:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

"Beteges féltékenykedő vagyok, vagy ez tényleg gyanakvásra ad okot?21/F"


Inkább orvoshoz küldd a szerencsétlen feltekenykedes helyett.

dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van hogy lentebb van a nadragom vagy a harisnyam.. de annyival nem hogy egybol felhuzzam vagy eszrevegyem.. csak amikor mar erzem hogy dorgoli.. akkor meg mar van egy enyhe pirossag a cokbom belse felen ami par ora mulva lilul..
dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy leukémias?
dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!