Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki együttalszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki együttalszik az exével, az megcsalás? Nem történt semmi azon kívül, hogy szorosan àtkarolt és a lábaink simogatták egymást.

Figyelt kérdés
Valahol tudom persze, ha én állnék a másik oldalon, ebből szakítás lenne. De kíváncsi vagyok arra, hogy kinek mi fér bele, hogy gondoljátok? A hét napból hat napot igy aludtunk, merthogy látogatóban jártam nála. Tudom, így mégsúlyosabb a vétek. Ő azzal a lánnyal van együtt, akivel anno megcsalt engem, szóval annyira azért nem tudom megsajnálni a lányt, de van némi bűntudatom.

dec. 4. 20:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Gázak vagytok mindannyian.
dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Mégha "csak" hűtlenkedtél volna fizikailag, de bakker még mindig érzel iránta valamit. Érzelmileg is csalod a párod (úgy jött le, hogy van, javíts ki ha tévedek).

Ugyanolyan csalfa vagy, mint az exed.


Nem szabadultál tőle. Még ő irányít. Hogyan akarsz te boldog lenni valaki mellett így?

dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nekem nincs párom, csak neki. Én mindig tisztességes voltam a partnereimhez, de most harmadik félként érzek úgy, hogy vívódom a tettem miatt. De valahol rendet szeretnék tenni a fejemben, ezért tettem fel a kérdést. Egy olyan kapcsolatot kell elképzelni, ami látszólag tökéletes, de nem hiszem hogy ez a valódi szeretetbe belefér.
dec. 4. 20:41
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem fér bele, de ez téged mit érdekel? Veled is csak játszik ugyanúgy ahogy régen, a másik lánnyal szintén… tudod ki ölelgetné..
dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Pff nagyon szánalmas 💩
dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Megcsalás igen.

De amúgy én se sajnálnám azt a lányt, vagy a kapcsolatukat.

dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Jegyezd meg, aki egyszer valakit megcsal megfogja többször is és aki valakit megcsal mást is megfog!

Olyan féreg, annyira nincs tekintettel másra, nincs lelke, gerince. Csak magának és a nemiszervének él. Komolyan tenni akarod magad vele mégegyszer? Miért nem tüntetted el az életedből végleg inkább?

dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Keresem a válaszokat azóta is, mióta vége lett a kapcsolatunknak. Nyílván azért írtam a kérdést is, mert nem tudtam még elengedni és csak igazolásokat keresek saját magam számára, hogy az a másik se jobb nálam. Az eszem tudja, hogy meg kellett volna tőle szabadulnom, mert mérgező ember. Az én önbecsülésemet is helyre kéne tennem, és talán nem adnék helyet a szívemben az efféle típusú embereknek akik ilyen szinten képesek megalázni bárkit és a szeretetröl fogalmuk sincs. Próbálok tenni ellene, de iszonyatosan nehéz.
dec. 4. 21:24
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy szó szerint nem megcsalás, de bőven elegendő ahhoz, hogy felőlem mehetsz is vissza az exedhez.
dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem nehéz egyáltalán egészséges lelkületű embernek, mert már rég túl lenne rajta, vagy azon igyekezne tőle távol örökre.


Gyenge vagy, nincs önbecsülésed mint ahogy írtad és nem hiszed el, hogy más nem cseszne ki veled.


Te bajod, de megfogod bánni nagyon - még jobban mint most - ha folytatod ezt az egészet.

dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!