Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párkapcsolatban élő emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban élő emberek nagyjából hány százaléka elcsábítható egy harmadik fél által?

Figyelt kérdés

dec. 10. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

90%

Minimum

dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, állítólag sok, ehhez képest én akkora szerencsétlen vagyok, hogy rövid idő alatt másodjára futok bele a megingathatatlanul hűséges típusba. Vagy csak nem vagyok elég jó nő nekik. :D :(
dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz?
dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem még csak 1 olyan pasim volt akit nem lehetne.

A többi az könnyen kapható, akkor is ha nője van.

dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
99
dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs olyan ember, aki valamikor valamelyik életszakaszban vagy kapcsolati szakaszban ne lehetne elterelni. Akkor is hűséges típus.
dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, szóval akkor is ha hűséges típus akart lenni.
dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem manapság 90%. Régebben talán ez kevesebb volt. Ha megnézem a tágabb ismerősi körben köttetett kapcsolatok, szinte mindegyik valamilyen elcsábítási sztori volt. Nagyon ritkán látok olyat, hogy két teljesen szingli fél ismerkedik és összejönnek. Általában mindig valaki lecsap valakit valaki más kezéről. Ma már ez az átlagos, megszokott, elfogadott.



Sajnos....

dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
8, regen sem volt ez maskepp.
dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
9: ezt a szöveget mindig azok mondogatják, akik érdekeltek abban, hogy ezt elhiggyék. Ennek ellenére ez nem igaz. Az egy dolog, hogy te egyfajta saját önigazolásként megmagyarázod magadnak ezzel a szöveggel a dolgot. Ezzel egyúttal legitimizálod is saját magadnak azt, hogy ez így tök jó, neked jogod van ehhez (meg gondolom mindenhez is). Ennek ellenére ez csak egy kis buta önfelmentés, semmi több. Én emlékszem, hogy régen ez bizony másképp volt. Legalábbis arányaiban nem ez volt a jellemző. Régen sem volt másképp? De. Még a 90-es évek végén is nagyon másképp volt.
dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!