Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párkapcsolatban élő emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban élő emberek nagyjából hány százaléka elcsábítható egy harmadik fél által?

Figyelt kérdés

dec. 10. 16:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
En full huseges vagyok, nem errol van szó. Es nem, nem voltak az emberek erkolcsosebbek, egy fikarcnyit se.
dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Qurvak szoktak foglalt ferfiakat elcsabitani.
dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Sok, de nem tudom.


Nálam próbálkozott jó pár ember, mind lepattintottam. Egy régebbi barátság derült ki, hogy a sarx többet akart majd még ő szúrt hátba. De akkor öngyilkos akart lenni, ott voltam neki... A másik srác is megakarta kapni, majd adódott neki egy lehetőség egy csajjal és azt mondta, nem ezt keresi mert a csaj túl hamar adta magát neki. Logika? Nincs.


Szóval erről az egészről ennyit.

dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%

10-es

El kell keserítselek. Már a 70-es, 80-as években is így volt, sőt a 60-as években is. Tudok olyan faluról, ahová paphoz járkáltak be a házas asszonyok, az ablakon ugráltak ki és be. A papot időnként másik faluba helyezték, mert mindenhol gyereket csinált valakinek. Szomszédból, rokonságból is rengeteg megcsalást tudok. Gyakorlatilag inkább olyat nem tudok, aki ne csalt volna meg mást. Még rokonságból is. Ott sem láttam hűséges párokat, a szomszédban sem igazán. A megyeszékhelyen laktam, édesapám falun. Mind a két helyen tömeges megcsalások voltak. És botrányok.

dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14. Mert nem tesznek semmit a kapcsolatért. 🤷🏻‍♀️
dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs erre objektív statisztika, mindenki csak magából tud kiindulni :)
dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
14: Akkor más társadalmi körökben mozgunk. Én nem tapasztaltam régen a köreimben ilyeneket, mostanában viszont igen. Az én gyerekkoromban (90-es évek eleje), azokban a körökben, ahol én mozogtam, csak a legalja emberek csináltak ilyesmiket, és egyöntetűen elítélte mindenki az ilyet. Ma már ezek is elfogadják. Így züllik a világ, az alsóbb rétegek szokását átveszik a felsőbbek is, hála az agymosásnak.
dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
95-98
dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
17, en is a 90-es evekben voltam gyerek, jogasz-közgazdász szulok gyereke, hasonszoru barati kor. Mindenki ment mindenkire.
dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%

17-es..

Diplomások es nem diplomások is csinálták. Egyik sem alja népe volt, normális dolgozó emberek. Minimum szakmunkás végzettséggel. Csak nem nevelkedtem olyan alja nép között, ha van két egyetemi diplomám, egyik kémia, tehát nem büfé szak, nyelvvizsgám, meg több szakmám. 😉 Gyerekként ezt sokan nem látják, mit csinálnak a felnőttek, én azonban igen. Odafigyeltem, mert az információ hatalom. 😁

dec. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!