Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van valami köztük vajon ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami köztük vajon ?

Figyelt kérdés
A párom online játszik pár emberrel 6 vannak és van közöttük egy nő is. Havonta egyszer az egész csapat szokott találkozni. A kiscsaj hangját folyamatosan hallom és már irritál hogy minden nap ő is a párommal játszik állandóan beszélnek röhögnek. Amikor szóvá tettem a páromnak az volt a válasza hogy a kiscsaj nem csak roll player (ez nem is tudom mit jelent ) hanem a legjobb harcos a csapatban és azért játszanak vele. Mint utólag ki derült a csaj is ebben a városban él. Nem tudom hogy szoktak e találkozni. A csajnak meg a nevét se mondta a játékos néven hívja előttem. Engem sose vitt velük találkozni ha menni akartam azzal jött hogy úgy se érezném magam jól mert nem értem hogy miről beszélnek.
dec. 16. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg, nem érted miről beszélnek. Role play = szerepjáték. Próbálj jó harcossá válni te is, ha nem akarsz csak konyhás néni és mosónő lenni.
dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy szívesen megérted miről van szó, és akár csatlakozol is a játékhoz, csak magyarázza el.
dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok nem vagyok fiatal +2 kamasz fiam is van. Nincs időm játszadozni.
dec. 16. 13:59
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
3: Párodnak hogyhogy van ideje? Biztos, hogy összeilletek?
dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hűtlen-e,de ha nem bízol benne jogosan hiszen még beszélgetni se beszélget veled a témáról, nem visz magával akkor minek pazarlod rá az értékes időd? Dobd ki!
dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok én 10 pasival vagyok 1 játékban mi ritkán találkozunk. Minden csapatba kell egy nő. A nők tartják össze a csapatot és hoznak új tagokat. Ne gondold túl.
dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
De kész. Nem bántásból kérdező, de a kérdésed alapján végig azt hittem fiatal, tini, vagy max 20-as emberekről van szó. Mármint értem én, vannak idősebb gamerek, ismerek én is ilyet. Csak az egész szituáció és ami belőle jön, valahol nagyon tinis "vibe".
dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

A jelek szerint neked három kamasz fiad van...

Az én párom is 40 éves, játszik is, DE az nem fordulhatna elő, hogy neki van ideje napokat játszani, nekem meg nincs...

dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze van saját szabad időm de én azt inkább a gyerekekkel töltöm. Nem az zavar hogy játszik hanem az hogy ez egy fiatal 20 éves lány. És erre ki nem lenne féltékeny ha találkozni megy vele. Sőt volt olyan hogy fel hívott hogy kicsit később jön haza mert haza viszi a lányt nem el kése a buszt, és a lány úgyis csak a város másik oldalán lakik nem nagy kitérő így mondta.
dec. 16. 15:47
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Találj te is barátokat akikkel szabadidődben találkozol. Elmentek moziba, beültök egy kávéra olykor. Dumáltok, szórakoztak, sportoltok, vagy ami jólesik. Ne legyél az aki csak várja amíg a férj hazajön és nincsen saját élete. És nem mondom, hogy játszmázni kéne de lehet benne is felmerül, hogy mi van ha másnak is tetszel vagy más teszik neked. Szóval bármi legyen ebből csak jól jársz. Lesz más időtöltésed is mint a háztartás és esetleg még a férjed is jobban odafigyel majd rád.
dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!