Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van valami köztük vajon ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami köztük vajon ?

Figyelt kérdés
A párom online játszik pár emberrel 6 vannak és van közöttük egy nő is. Havonta egyszer az egész csapat szokott találkozni. A kiscsaj hangját folyamatosan hallom és már irritál hogy minden nap ő is a párommal játszik állandóan beszélnek röhögnek. Amikor szóvá tettem a páromnak az volt a válasza hogy a kiscsaj nem csak roll player (ez nem is tudom mit jelent ) hanem a legjobb harcos a csapatban és azért játszanak vele. Mint utólag ki derült a csaj is ebben a városban él. Nem tudom hogy szoktak e találkozni. A csajnak meg a nevét se mondta a játékos néven hívja előttem. Engem sose vitt velük találkozni ha menni akartam azzal jött hogy úgy se érezném magam jól mert nem értem hogy miről beszélnek.
dec. 16. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát én se vinnélek amikor ilyen nyűgös , szemét láda vagy.

Miért kell neked bele avatkozni abba ami másnak szórakozás és jól esik.

Jobb lenne ha kocsmába járna, na oda aztán mehetnél vele.

SZégyeld el magad hogy csak a veszekedést generálod.

dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

" kicsit később jön haza mert haza viszi a lányt nem el kése a buszt, "

Na ezt lehet direkt mondta hogy féltékeny legyél.

dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"van saját szabad időm de én azt inkább a gyerekekkel töltöm."

Neki is van saját szabad ideje, és azt azokkal és úgy tölti, ahogy akarja.

Volt olyan, hogy veled akart volna lenni, de te visszautasítottad, mert inkább a gyerekekkel akartál lenni? Ha igen, akkor az az ideje is érthetően a játéké lett.

dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy dolog egy csapattal online játszani. Egészen más dolog valakit kettesben hazavinni.
dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!