Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a hűtlen fél 2 tűz közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hűtlen fél 2 tűz közt kezdi érezni magát miért?

Figyelt kérdés

Eddig élvezte hogy van szerető és van házastárs. 1 idő után elkezdett őrlődni. Mégse fog helyrejönni a házassága, a szeretővel meg jobb dolga lehetne, bár nem szerelemmel szereti. miért nem élvezi továbbra is hogy 2 helyről van kinyalva a segge? A szerető mellesleg nem követelőzik.

Azért kérdem mert általános menetrend hogy a hűtlen marad a szar házasságba és élvezi hogy van szeretője. De itt az van hogy a hűtlen nem akar belenyugodni hogy szar a házassága es eselyt adna a szeretőnek akibe amugy nem is szerelmes de tudja hogy boldogok lehetnének. Kérdés ha eddig jó volt nekk a kettős felállás most miért ront el mindent azzal h ilyeneken dilemmázik? Miért nem jo neki h 2 oldalrol kap dolgokat?



dec. 17. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát mert szar a házassága és békében élne inkább.
dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"eselyt adna a szeretőnek akibe amugy nem is szerelmes de tudja hogy boldogok lehetnének"

Honnan tudja? Nem tudja. És ezért nem akarja igazán azt sem, és persze a rossz házasságot sem.

Egyik sem az igazi.

dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 es az egyutt toltott ido minosegebol tudja hogy jobb lenne.en csak azt nem ertem miert valtoztak meg a gondolatai miert nem gondol az eredeti felallasra miszerint elvan othon es elvezi amit a szeretotol kap? Miert lett hirtelen ilyen erzelmi hullamzo ha eddig nem volt az. Az hogy most dillemazik erzelmeskedik megvaltoztatja a kapcsolatot a szeretovel. Regen az volt h elvezte mindenki az egyutt toltott idot, most meg a dilemmazas viszafogja a hutlenkedot
dec. 17. 13:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szerelmes de tudja hogy boldogabb lenne a szeretovel, onnan tudja mert sok idot toltenek egyuutt, nem csak szexrol szol, kap torodosest mindent mast is.
dec. 17. 13:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Azert is fura mert a hutlenkedo sziklaszilard szokott lenni, az otthon kell neki, a szereto csak szereto. De itt meg bizonytalan, es nem is azert mert szerelmes a szeretobe, a szeretot csak szimplan megszerette es kotodik.
dec. 17. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Engem csak az érdekel, hogy miért beszélsz magadról E/3-ban kedves szerető?

Másrészről össze vissza beszélsz, egyszer szerelemről másszor nem szerelemről beszélsz. Hülyevagy?!

dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem beszelek osszevissza, irtam hogy nem szerelmes, es nem ertem miert van ketsegek kozt igy
dec. 17. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitol is javulna meg a hazassaga? Nem a problemat oldja meg, hanem csak elfedi azt. Ha tudja, hogy tenyleg nem fog mar mukodni mert probaltak helyre hozzni mind a ketten, de elbuktak, akkor el kell valni.

Az pedig, hogy a szeretovel jol erzi magat az ember, nyilvanvalo hisz azert tartja. Ebben a par órában a jo oldalat mutatja az ember, de ez nem garancia arra hogy valoban mukodnenek parkapcsolatban. Foleg meg ha nem is szerelmesek... Szerintem csak lepni akar a hazassagbol, es hogy ezutan ne maradjon egyedul (sot hozza is koltozne ha ferjnel/felesegnel maradna a haz amiben élnek) es legyen hova mennie. Egy biztonsagi jatszma, lehet bevalik lehet nem. De 100 hogy nem szerelembol teszi amit tesz.

dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdés érdekes nagyon, pont részese vagyok hasonló szituációnak.


Férjemnek lett egy szeretője (amit azonnal kiszagoltam, hiszen rögtön máshogy kezdett el viselkedni, dugdosta a telefont stb).

Olvastam pár üzenetváltást. Megbeszélték, hogy ha valamelyiküknek javul a házassága, akkor abbahagyják. Ez ostobaság, hisz így hogyan is javulhatna a házasság?


Plusz te elhiszed, hogy otthon minden olyan nagyon rossz? A férjem is azt mondta a szeretőnek, hogy el van hanyagolva testileg-lelkileg,nincs megbecsülve stb. Eközben az utóbbi hónapokban ha nem is a legfényesebb volt a kaocsolatunk, majdnem minden nap volt szex, otthon vagyok a kisbabánkkal, randizni járkáltunk.


Egyet értek a többiekkel, egyszerűen nem akar egyedül maradni a pasi. Te is jó vagy, de azért a feleség se lenne rossz. Ez a játszma gusztustalan, mások érzéseivel játszadozni...

dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!