Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelt kérdés

A párom felvette a kapcsolatot egy régi egyetemi ismerősével.


Azt mondta nekem, hogy szigorúan szakmai jellegű, száraz beszélgetés lesz, ne aggódjak.


Meg is mutatta nekem az indító üzenetet, valóban szakmai kérdés volt, bár szerintem szakmai fórumra illett volna, kapcsolatfelvétel nélkül.


Ma megnéztem a telefonját (az ő beleegyezésével, a bizalmat gyógyítandó).


Az említett chat el volt rejtve.


De megtaláltam. A személyes adatokat cenzúrázva feltöltöttem egy képet a beszélgetés végéről, ide:

[link]


Ő a jobb oldali. Nektek hűségesnek tűnik, távot tart az ismerősétől? Félek tőle, hogy a valódi szándéka nem szakmai jellegű.



nov. 12. 01:31
A kérdező szavazást indított:
Inkább hűtlen.
Inkább hűséges.
42 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
30%
Én kiakadnék
nov. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
30%
Nálam megcsalás kategória a flörtölés is! Szivecskéket küldeni márpedig az!
nov. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
73%

Ez kedvesseg. Koze nincs a florthoz!!!

Eddig biztos,h semmi se tortent koztuk.


A baratod nagyon erezteti vele a csak baratsag kategoriat.

Sot azt latom,hogy a baratod hatarozott szemelyiseg es senmikepp nem fog belemenni megcsalasba. Egyenes tipus.


Ez csupan enberismeret,ami nekem van.

N/40

nov. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
29%
Hát nincs semmi veszve még, de semmiképpen sem jó.
nov. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
65%
Hát ezek az oda-vissza szívecskék azért gyanúsak 😅😅
nov. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is ugy jön le hogy tavolságtartó a pasi.

Ő màr elköszönt lerázta volna, de a csaj akaszkodott rá hogy menne az üzembe. Ő meg udvarias kinbil irta h szivesen körbevezeti majd egyszer (és azt se most, mert lehet soha..),

nov. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
42%

*kínból.


Nekem tök egyértelmu h lerázt a csajt csak formulárisam udvariaskodott. A csaj valszeg be se jön neki.

De az durva hogy rejtegetnie kell az üzeneteit mert ugy érzi egy sárkánnyal van aki mindent félreért.

nov. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a csaj nyomul valamelyest, de a barátod írásában nincs semmi olyan amin én kiakadnék. Viszont a csajra figyelj oda, nehogy túlzásba vigye az írkálást.
nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
71%

Én ebbe abszolút nem látok bele semmi flörtölést, néhány udvarias mondat, ahogy kb a 80 éves szomszéd nénivel is beszélgetne valaki. Egy mondat után próbálta udvariasan lerázni, semmi személyes, melegség, kíváncsiság, csak puszta, száraz tényközlések. Pár nyomi szmájlival nyugtázás nem jelent semmit. "A bizalmat gyógyítandó" - itt veled van a gond, hogy már abból is patáliát csapsz, ha a párod szóbaáll egyáltalán mással, és még a semmitmondó üzeneteit is titkolnia kell. Annyira nem rejtegette, hiszen megtaláltad, egy csetet simán ki lehet törölni. Nagyon cringe, hogy még screenshotot is csináltál, még a lélegzését is birtokolni akarod, meg sárkányoskodsz.


38N

nov. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
65%
Én is bizalmatlan vagyok mindig, de szerintem ezzel nincs gond. Főleg, ha máskor nem is beszélgetnek.
nov. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!