Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlen “minden” férfi?

Figyelt kérdés

Tudom vannak kivetelek!! De! Csekély ez a szam es ne higgyuk holgyeim, hogy ez pasim/ferjem az pont abba a letszamba tartozik a huseges. Valamiert mindig minden no azt mondja az o ferje huseges! Aztan persze kb mindenhol az latom kb akarmilyen tarsasagban, hogy hiaba ferj/apa/barat adodik egy lehetoseg es el vele. Velem mar annyi pasi akarta megcsalni a nojet, hogy elmondani nem tudom es nem csabitgatok senkit. De vannak ferfi barataim, rokonaim akiktol szinten tudom, hogy majdnem mindenki hutlen az o tarsasgukban is. Nem akarom ecsetelni mennyi helyrol szembesulok ezzel.

Inkabb az erdekel szerintetek ezzel mit lehet kezdeni? Keressunk penzes pasit es akkor legalabb, ha meg is csal van/volt haszna a pasinak? Vagy eljunk egyedul? Vagy pedig legyunk mk ks csalfak? Ki-hogyan dolgozza ezt fel es kezeli? Akar ferfiak is irjatok, ha ti igy gondoltok a nokre mint csalfak, te hogy rendezed el magadban?


2023. júl. 17. 13:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, engem tényleg soha nem csaltak meg.

Sok a gerinctelen ember férfi és női oldalon is.

Engem a miért nem érdekel, onnantól kezdve, hogy ilyen történne, többet nem lenne a párom.

2023. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
84%
A nők sem sokkal vannak lemaradva.
2023. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
1, honnan tudod? Ezt sajnos nem tudhatod.
2023. júl. 17. 13:38
 4/65 anonim ***** válasza:
69%
Engem sem csaltak meg.
2023. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
6%
Vekengő veknik. Ma a SodronyTv műsorán!
2023. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
76%

De, tudhatom, van annyi ember és onismeretem, hogy tudjam/érezzem, ha történik ilyesmi.

Másrészt a megcsalasnak mindig van jele. Aki nem veszi észre, az egyszerűen nem akarja észrevenni.

Biztos vagyok benne, hogy nem történt ilyen.

De egyébként meg akkor soha ne bizz meg senkiben, mert mindenki mindenben mindig hazudhat.

Ez a szr élet alapja.

2023. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
12%

3

Ártatlanság vélelme.

2023. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
6, uhh szerinted a megcsalas egy elore kitervelt valami? Az nem leeht, hogy elmegy a barataival valahova es mondjuj pont akad egy szep lany aki kofejezei tetszeset amikor egymasra pillantanak? Aztan el a lehetőséggel? Majd hazamegy es ugyanugy szeret mint eddig?
2023. júl. 17. 13:43
 9/65 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem hiszek ebben.

Szerintem aki megcsalja a másikat, az egyrészt vagy hajlamos rá és ilyen a személyisége, másrészt pedig ellaposodott szr a kapcsolat és ahelyett, hogy kilépne, félre dug. Namarmost, mindkettő kiszúrható.

Eleve nem jövök össze olyannal, aki csajozos vagy tudom róla, hogy korábban megcsalt valakit. Ha eleve olyan, hogy fogja a kezem, de közben nyugodtan vegignez minden nőn az utcán, akkor szinten kuka.

Ha meg szr a kapcsolat, azt észreveszi az ember.

2023. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
68%
Másrészt meg elég jól nezek ki, nem igazán találna olyat, aki velem egy szinten van, és nemcsak külsőre utom meg a mércéjét, hanem szemelyisegre is. Mivel tisztel, becsül és szeret, alapból nem csak, hogy nem fekszik össze, de nem is flörtöl senkivel.
2023. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!