Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha szerető lennél, elmondanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerető lennél, elmondanád a "partner" párjának a dolgot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elítélendő dolog, amit tettem és teszek, szégyellem is magam emiatt és az erkölcsi elítélendőségével is tisztában vagyok, szóval kérlek ne erre fókuszáljatok, megvan a véleményem magamról.


A lényeg , hogy egy házas férfi kb 1.5 éve rám mozdult, ő elmondta, hogy csak szexre kellek neki, otthon nincs évek óta, stb. Én többször elhajtottam, mondván nekem nem jön be és házas is, nincs szükségem erre. Ennek ellenére folyamatosan törődött velem (munkahelyen főzött rám, kedveskedett stb), többször kértem, hogy fejezze be, de erőszakos volt, és kérte, hogy csak ennyit engedjek. Ez odáig ment, hogy ő belém szeretett, ezt a tudomásomra is hozta. A sok törődést és figyelmet én sem bírtam érzelem nélkül, rájöttem, hogy én is szerelmes vagyok belé. Ennek ellenére szex elég sokáig nem volt közöttünk, aztán párszor mégis megtörtént, sokat járt fel hozzám, volt, hogy közös programokat is szerveztünk, vett ki szabadságot és én is, stb. Engem a szexuális együttlétek (az a pár alkalom) nagyon megviselt lelkileg, mivel tudtam, hogy nem lehet soha az enyém meg én sem az övé, szóval én ezt a terhet mindig cipeltem. Engem folyamatosan hitegetett és ígérgetett, hogy el fog válni,de mindig hozzá tette, hogy ez nem csettintésre megy, nem akar a szeretteinek fájdalmat okozni, elmondta, hogy velem meg szeretné családot, én vagyok neki az A opció, nincs másik, idővel el fog válni, blabla, szóval a sok manipuláció és hazudozás. Meg az a nem sok van már, élete szerelme vagyok, nem akar elveszíteni meg ilyenek. A szexuális alkalmak valóban nem voltak rendszeresek közöttünk, először márciusban került rá sor, aztán mivel annyira padlóra kerültem tőle lelkileg, utána csak hónapokkal később volt pár alkalom, de ezen kívül "minden más ment", csak szex nem. Valahol azt is megértem, hogy egy férfinak az kell a váláshoz meg stb. A lényeg, hogy nekem nagyon kitisztult a fejem, de elég későn, a gyomrom tönkrement az idegtől (amit tudom, hogy meg is érdemlek), majdnem 10kgt fogytam emiatt, hogy csak ígérget nekem és tettek sehol. Volt olyan is, hogy elkezdtem mással randizni, ezt ő megtudta és óriási féltékenységi jelenetet rendezett, rendesen számon kért. Állandó témánk volt az, hogy miért nem válik el, ő erre nem tudott válaszolni, mondván ő sem érti magát, csak azt tudja, hogy engem akar, de mégsem.


Na de a lényeg, hogy olvasva a sorok között, nekem valahol az eszem sosem hitt neki, hogy ebből lehet közös jövő, a szívem mégis, hisz nem fogytam volna ennyit a tudat alatti idegtől, nem ment volna rá az egészségem sem. Én munkahelyet is váltok, ezt már májusban közöltem vele, de sajnos kötött rendszerben dolgozom, így most derült ki, hogy áprilisban tudok elmenni. Én mindezt azért tettem, mert tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége és el kell mennem, el kell engednem, velem is megtenné ugyanezt, hisz most a második feleségét fogyasztja, köztük még volt neki még egy nő.


Elmondtam neki, hogy mekkora hazug féregnek tartom, nincs egy igaz szava sem, tönkretett és egyebek. Még egy munkahelyen dolgozunk, 2-3 hete nem volt közöttünk semmi, egy csók sem, ölelés sem már, nem is akarom, nem is vágyok már rá. Mindig mondta, hogy mennyire aggódik az egészségem miatt, hogy nem eszek, nincs étvágyam, de ennek ellenére a probléma gyökerén sosem változtatott. A héten még keresett, mondtam neki, hogy hagyjon békén teljesen.


Rengeteg fájdalmat okozott nekem, amit ő állítólag nem akart (na ja, megkapta tőlem a figyelmet, kapott puncit, szeretetet, töltekezett belőlem én meg kimerültem teljesen ebben lelkileg).


Felmerült bennem az, hogy szeretném, ha azért neki is fájna a dolog, tudom, hogy patkányság ez is...de amit ő tett velem, az is az..mi lenne, ha a felesége tudomására hoznám a történteket, mondjuk a beszélgetések elküldésével vagy ilyesmi? Megtennétek? Valahol megérdemelné szerintem, és a feleség sem érdemli azt, hogy egy ekkora féreggel éljen együtt. Bár nem tudom a férfinak mi lenne a rosszabb, a társas magány évekig még, vagy a két szék közé esés..lakhatása egyiknek sincs veszélyben..



2023. dec. 17. 20:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:
Nem az lenne a célom a borítással, hogy velem legyen, és nem is az a bajom, hogy nem vált el..hanem az, hogy végig hazudott és kihasznált teljesen, amibe beleroskadtam és kimerültem. Szeretném ha ő is érezne ebből valamit.
2023. dec. 17. 22:28
 12/77 anonim ***** válasza:
37%

Ez csak kicsinyes bosszú lenne részedről.

Nyilván azt csinálsz amit akarsz, de en tuti nem asszisztalnek senki mentalis összeomlasahoz vagy öngyilkossagahoz, ha esetleg labilisabb fajta.

2023. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:
Én is lehettem volna öngyilkos, meg is fordult a fejemben nem egyszer, nem csak emiatt, de ez is közre játszik, nyilván amikor az élet arcon csap, akkor mindenféle szar rád szakad egyszerre (ez a szerelmi élet, otthoni, családi dolgok, munkahelyen más jellegű probléma, egészség - nem csak a gyomor ideg és fogyás, hanem teljesen más is).
2023. dec. 17. 23:10
 14/77 A kérdező kommentje:
De ez más kérdés.
2023. dec. 17. 23:10
 15/77 anonim ***** válasza:
26%
Nagyszeru, de ez nem indok.
2023. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktak mondani a bosszu edes. Nyilvan nem hoz boldogsagot, de a felgyulemlett feszultseget levezeti. A feleseg pedig eselyt kap egy jobb eletre. Az oszinteseg mindig pozitiv, es meg kell adni mindenkinek az eselyt arra, hogy a megfelelo informaciok alapjan iranyitsa a sajat eletet.
2023. dec. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
36%

Nem kerülnék ilyen helyzetbe, de most rólad van szó és előveszem minden empátiám.

Ha nem tudtam volna a feleségéről és hülyített volna ez a díszpinty akkor azonnal beavatnám a nejét, hiszen mindkettőnket átvert. De így?

Tudtam másfél éven át kivel mit tesz, most meg elmondom mert nekem sz@r akkor legyen neki is az?

Értem hogy összegyűlt a feszko benned de nem biztos hogy emiatt bele kéne tenyerelni olyanba, amit nem ismersz és nem a te dolgod.

Bár feleségként: Tudni akarnám, ha a férjem átver és teljesen mindegy milyen okból pakolna ki a szerető, nyilván örülnék neki hogy képbe kerültem. Te viszont tudtál hallgatni ennyi időn át és csak bosszúból avatnád be.

Összeségében bosszúvágyból én nem keresném meg a nőt, max ha leküzdhetetlen őszinteségi rohamom lenne és vállalva azt, hogy a bocsánatkérésem ellenére kitépi az összes hajam.

2023. dec. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben nem csinálnám, főleg, ha nárcisz kanyarok vannak benne, ahogy te fogalmaztál, mert ha tényleg ilyan, akkor bosszúból úgy ellened úszít mindenkit, hogy azt is bánni fogod, hogy ránéztél.A másik meg úgy manipulálja a feleségét, ahogy ő akarja. A te döntésed, hogy mit teszel, de ez is benne van a pakliban, hogy neked még ez a helyzet a legjobb és szépen elsétálsz és elfelejted.
2023. dec. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:

Nekem ez az egész max addig okozott "örömöt" és elégítette ki a szeretet hiányomat, amíg nem lettem szerelmes. Ez kb fél év volt, de azóta én csak szenvedek ettől és ebben. Én többször próbáltam offolni a férfit, és mindig mondtam, hogy nekem ez nem jó, ő meg nagyon boldog így, erre a válasz az volt, hogy ő sem boldog, mert engem akar és megfogja oldani, hogy együtt legyünk. Nyilván ebből semmi sem lett, popcornnal a kezében nézte, ahogy leépülök. Az offolas azért volt lehetetlen küldetés, mert két irodával arrébb dolgozik tőlem, és elkerülhetetlen volt a találkozás, illetve nem bírta felfogni, hogy én nem akarok se látni, sem beszélgetni nem akarok vele, így "mindig visszahúzott, vissza porszívózott" és kínok kínja volt az is, hogy akit szeretsz, látod, nem értek egymáshoz és nem szóltok egymáshoz. Szóval nekem ez már 1 éve szar és 1 éve épít lefelé. Volt, hogy mondtam neki, hogy kitálalok a feleségének, de le sem szarta . Számomra már az is megalázó volt a munkahelyen is, hogy amikor semmi nem volt közöttünk hónapokig , csak részéről volt szerelem, ő ezt mindenkinek újságolta, és rám ment a bélyeg, hogy xy k-ja vagyok. Nekem ebből mondhatni semmi profitom, semmi jó nem volt. Ezért is döntöttem a munkahely váltás mellett. Úgy mondjuk jobb lett volna, ha elmegyek és úgy küldök egy névtelen levelet a feleségnek, akit egyébként én nem ismerek...most tényleg annyi a baj, hogy 4 hónapig még itt kell lennem, de ez rajtam kívül álló ok miatt ..


Azt nem tudom, hogy neki, mint echte nárcisznak mi lenne a rosszabb...társas magány a feleségével és úgy szenvedni egy életen át, hogy nincs akiből merítkezzen, és boldogtalan, se szex, se semmi a feleséggel vagy az, ha mindent veszít..bár ha most velem megcsalta és otthon hazudott, nekem hazudott, ugyanúgy megfogja ezt tenni megint, kell neki az erőforrás. E lebukni...ez nem fog soha ..

2023. dec. 18. 07:57
 20/77 A kérdező kommentje:
Másrészt így is hülyít/hülyített mindkettőnket, otthon előadja a szerető férjet, nekem azt, hogy el fog válni, így is hülyének néz mindenkit...
2023. dec. 18. 07:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!