Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhat és ilyen jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat és ilyen jól titkolja vagy én képzelem be?

Figyelt kérdés

43 éves a párom én 24. ( kérlek korkülönbséges dolgokat ne írjatok). 2,5 éve vagyunk együtt és miután összejöttünk rá 1 évére találtam meg a telefonos üzenetei alapján hogy “rosszlányokhoz” jár el akkor már féléve. Volt akivel szívecskézett meg puszi, jó volt veled nagyon stb..üzeneteket is váltott.

Nagyon nagyon szíven ütött mert nagyon szerelmes voltam belé, volt több összeveszésünk is ebből, mindig tagadta és engem hozott ki hülyének. Aztán kitörölt minden “ismeretlen” névjegyet a telojából előttem.

Egészen szilveszterig mindent okénak hittem, viszont láttam, hogy viberen van 2 rejtett csevegése és mikor megkérdeztem kinek kívánt buekot azt hazudta az apámnak, mikor neki be van írva rendesen a neve a telefonjába nem csak a telefonszám. Kb 4 hónapja szex sincs köztünk mert állítása szerint most olyan időszakban van, hogy nem kívánja valamiért és ne csesztessem ezzel. Engem kielégít mashogy, de én mikor hozzaérek egyből elutasít.

Mikor megkérdeztem, hogy megcsal-e megint csak összeveszett velem. Mivel nem élünk együtt nem tudhatom éjjelente hova mászkál.

Viszont nagyon szeretem mert hülye vagyok és próbálom nem elhinni, hogy megcsal.


jan. 3. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Online minimum megcsal. De több mint valószínű, hogy fizikailag is hűtlen.
jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasd végig amit ki írtál. Próbáld úgy olvasni mintha egy idegen írta volna. És rájössz ,hogy beton biztos az, hogy szanaszét csal.
jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem képzeled be.
jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem titkolja jól...


Sose fogom megérteni, hogy akinek kb lánya korabeli barátnője van, főleg olyan aki ennyire szereti, az ahelyett hogy becsülné, miert csalja széjjel, főleg miért prostikkal. Ez már komolyan beteg.

Sajnálom kérdező, de nekem ez elég egyértelmű :(

jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mar az elsonel ki kellett volna baszni. Egy eve voltatok egyutt, es akkor fel eve krvazott. Magyarul fel evig tudta a helyen tartani a farkat. Teged nez hulyenek, tagad, es nem is eltek egyutt, tehat nem tudhatod mit csinal a napja 24 orajaban.

Mi a kerdes? Hogy dobd ki a picsaba? Akkor igen, hatarozottan.

jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudom kepzelni hogy ebben a korban miert nem eltek egyutt.


Az exem es a jelenlegi baratnom tobb evvel fiatalabb nálad, en harmincas vagyok. Altalaban 3-4 honapon belul osszekoltozes alap. Es termeszetesen az is, hogy nem csaljuk egymást. Hulyere vagy véve, kerdezo. Sajnalom.

jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Itt csak azzal tudok egyérteni, hogy hülye vagy.


És sértődés helyett sürgősen kezd el gondolkozni az életeden.

jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan egyértelmű,hogy egy görénybe vagy szerelmes,de szerintem ezt már tudod...

Következő lépés,hogy tegyél magadért valamit,mert így saját magadat teszed tönkre,az életeddel együtt.

jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem te is tudod h megcsal,mi a kérdés?
jan. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudnak a nők állandóan ilyen idiótákkal együtt lenni...
jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!