Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet csalják vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet csalják vissza a bántalmazó kapcsolatába a " legjobb " barátai, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Közel 10 évet töltöttek együtt, a pasas az utolsó éven megbetegedett, nem dolgozhatott.


Folyamatos terrorba tartotta, állandó veszekedések, dobálások...


Mi úgy jöttünk össze, hogy szeretője voltam, örülten szerelmes voltam bele, idő közben 4x próbáltam szakítani vele de nem hagyta, ő képtelen volt kilépni, egy fél év kellett hozzá, hogy észbe kapjon...


Ma látogatta a meg a közös barátaikat, és elsorolták, hogy a volt pár illető a halálán van miatta, fogadja vissza stb.


Elmondása alapján nem akar visszamenni, de kételkedem ebben.



2023. aug. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni,engedd el, ha vele akar lenni és ha visszakullogna zavard el.
2023. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
39%

Én téged inkàbb balek làbtörlőnek làtlak.


Növessz tököt és dobd ki a szemetet az életedből.

2023. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Rajott, hogy papucsra cserelte a falu bikajat, es az se jobb. Vagy maskeppen szar, mint a masik. Igazabol egyik szereploert sem kar, mindegyikotok megerdemli a sorsat.
2023. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

3: Falu bikája meg a s*ggem! XD Egy beteg gyászkoporsó ez, nem pedig veszélyforrás...


Kérdező: Csapj az asztalra, és zavard el a nyomorultakat a barátnőd közeléből. Más kérdés az, hogy akarsz-e együtt lenni egy olyannal, aki az első szíre-szóra rohan vissza oda, ahol csak a sz*rt kapta. Nem gondolom, hogy nagy kár lenne érte...

2023. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!