Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a franc lett velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc lett velem?

Figyelt kérdés
Boldog házasságban élek 8 éve. Nem mondom, hogy minden oké, de mindig mindent megtudtunk oldani. Szerencsés vagyok, ha arra gondolok, hogy ki a férjem. Viszont, ő eléggé érzelemmentes. Nincs semmi érzelem benne. Tudom, hogy szeret, ebben biztos vagyok, de nem tudja kimutatni. Amire viszont én nagyon vágyom. Egy ölelésre, egy csókra…vagy éppen egy spontán szexre. De nem szeret ölelkezni, nem szeret csókolózni, és szex nélkül is elvan hetekig-hónapokig. Soha nem csaltam meg! Soha! Viszont most megismerkedtem valakivel. Ez a valaki fiatalabb nálam 3 évvel. 3 hete beszélünk messengeren, személyesen is találkozunk. Ma először történt olyan, hogy megölelt, de semmi több. Utána beszéltünk telefonon, majd azt mondta, hogy “ha elkezdek többet érezni, mint ő érezz, akkor ő is elkezd többet érezni”. Nyilván itt arra gondolt, hogy ha kimondom, hogy valamit megmozgatott bennem, akkor szabadjára engedi ő is. De én semmit nem engedhetek szabadjára, hiszen férjnél vagyok!! Majd 3 perc múlva visszahívott, hogy “amúgy nem is gondolok úgy rád, mint szeretnéd, mert más tetszik”…Egyszerűen kiborító érzés. Brutálisan bele kavart a mindennapjaimba, hiányzik, ha nem ír, vagy nem hív, de ő is és én is tiszteletben tartjuk, hogy karikagyűrű van rajtam. Szerintem a legjobb lenne, ha többet nem beszélnénk, szerinte pedig inkább folytassuk a beszélgetést. De vajon ez így meddig mehet? Vajon mi lesz ennek a vége? Mi lehet egy ilyennek a vége?

jan. 10. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Miért van az az érzésem, hogy férfi vagy és megy tovább az előző kérdéseknél kialakult provokáció.
jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondatod hamis. Nem élsz boldog házasságban, hisz alapvető igényeid nem teljesülnek. Kérdés, miért mentél hozzá olyan emberhez, akivel ennyire nem passzolsz. Mert ne mondd, hogy az OMÓ-tól lett ilyen! Hogy mi lesz a vége? Vagy elválsz, vagy megcsalod. Most kaptál egy kis ízelítőt abból, milyen, amikor vannak érzések. És amikor ez megvan, akkor jössz rá igazán, mennyire szürke a házasságod.
jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Válj el! Ilyen egyszerű.
jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát furcsa fogalmad van a boldogságról...
jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
3 hét után azért érzel úgy ahogy, mert a férjed le se szar. El kéne válni és ha érdekled azt a férfit akkor vár addig míg elindul a folyamat. Simán lehet, hogy csak szexre utazik úgyhogy ne éld bele magad ha többre vágysz.
jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi boldog házzasságról nincs itt szó. Mással találkozgatsz.

"amúgy nem is gondolok úgy rád, mint szeretnéd, mert más tetszik"

Ezzel ennek is vége.

Mehetsz kersni egy hamadikat. A jegygyűrűt pedig említened is kár volt, semmit sem jelent már.

jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem élsz boldog házasságban. Változtass rajta avagy keress mást. Lehet már eldöntötted, de pároddal egyáltalán nem vagy korrekt!
jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi az az OMO?
jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves első: Fogalmam nincs miről beszélsz!

Kedves kettes: lehet hülye kérdés, de mi az az OMÓ? Megcsalni nem fogom, és elválni sem szeretnék. Nálunk soha senki nem vált el. Szeretem a férjemet! Többször próbáltam meg beszélni vele arról, hogy egyedül vagyok ebben benne, de mindig megígéri, hogy minden megváltozik. Én még talán hiszek neki…

Kedves hármas: szeretem a férjemet, nem fogok ekválni

Kedves négyes: nagyon szar kapcsolataim voltak régen, így nyilván megbecsülöm a jót!

Kedves ötös: fent voltam a lakásán ma, simán ha szexet akart volna lett volna alkalma, de azon kívül, hogy megölelt, pont semmi más sem történt!

Kedves hatos: —————

Kedves hetes: senkit nem akarok keresni! Őt sem kerestem! Sőt!

Kedves nyolcas: próbálok változtatni! Hidd el! Minden utolsó energiáimmal azon vagyok!

jan. 10. 18:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Mosópor. 🤷‍♀️
jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!