Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a franc van a mai nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van a mai nőkkel, de tényleg?

Figyelt kérdés
7 évig voltam együtt egy nővel, mindenbe segítettem neki kb csak döntenie kellett és had szóljon. Utazgattunk, világot láttunk de ő mindenféle közös tervből kihúzta magát ami komolyabbá tehette volna a dolgokat. Pl albérlet vagy lakás vásárlás. Eleinte odáig volt alig bírtam “levakarni” vagyis saját teret szerezni majd szépen elment az egész dolog az ő javára és kész. Utána hitegetés talonba tartás barátkozás stb a semmiért. Részemről az önfeladás ment a végére mert nagyon kötődtem ő meg annál inkább csak magával foglalkozott. Tudom ne bánkodjak de basszus. Nem tudom rosszfiusan élni a párkapcsolatomat. Kiálltam magamért ha kellett már kiabálva is probaltam kompenzalni. Es nem tudom a merlegen eldönteni hogy a szakítás jogos volt e. Én vagyok e a rossz vagy ő ekkora káosz.

2023. jan. 14. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindketten tehettek róla, hogy idejutottatok.
2023. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi a franc van a mai férfiakkal, hogy ilyen könnyen, egy tapasztalat alapján általánosítanak?
2023. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell általánosítani? Volt egy kapcsolatod egy novel és ebből vonsz le több millió/milliárd emberre következtetést? TE miért vagy ilyen hülye?
2023. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem a mai nőkkel, hanem ezzel a nővel. Ezzel az erővel kérdezhetném, hogy miért minden pasi ilyen naív, könnyen megvezethető palimadár?
2023. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem egy tapasztalat van. 5-6 :)
2023. jan. 14. 14:54
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Közhelyes, de igaz: egy párkapcsolathoz két ember kell, és mindig két ember miatt is megy tönkre.
2023. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Tehát... már 8 milliárdan vagyunk a bolygón. Van körülbelül 4 milliárd nő. De hát biztos mind a 4 000 000 000 ugyanolyan, mert te 5-nél tapasztaltad.
2023. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Az nincs leírva hogy mi volt a konkrét probléma, de mindegy is.....

Az fel sem merült benned opcióként, hogy előfordulhat olyan is hogy 7 év után az egyik ember egyszerűen kiszeret a másikból?

Nem akar kapcsolatot többé. Csak úgy ennyi a lényeg.

Ugyanis egy párkapcsolat két emberen múlik. Ha az egyiknek elmúlnak az érzései, esetleg nem tudja nyíltan lekommunikálni, talonban tart, vagy barátnak akar... a lényeg akkor is ugyanaz. Ő NEM akar veled párkapcsolatot.

És milyen kérdés az, hogy a "szakítás jogos e"?

Senki sem kötelezhető arra, hogy olyan emberrel legyen párkapcsolatban akivel NEM akar. Tehát minden szakítás jogos, ha az egyik fél nem akarja a kapcsolatot. A személyi szabadság korlátozását bünteti a törvény: mindenki oda megy ahová akar és azzal akivel akar.

2023. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Vége lett a szerelemnek, van ilyen.
2023. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
2-3-4 Én tökre egyetértek az általánosítást ellenző kommentjeitekkel, csak olyan jó lenne, ha fordított nemeknél is lennének ilyenek és nem pontoznák le. 😅
2023. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!