Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a franc az, hogy a nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc az, hogy a nő már második találkozáskor nálam alszik és szex is volt, majd következő találkozásnál is nálam van, bújik, kicsit húzza szexuálisan az agyam, de nem akar semmi többet és azt mondja csak barát vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja máskor is eljönne hozzám, illetve menne velem közös programra. Amikor meg mondtam neki, hogy lehet én egy kicsit többnek gondolom, mint barát, azután meg egész úton hazafelé totál szomorúnak látszott és amikor kérdeztem mi a baj, csak annyit mondott nagyon fáradt, illetve sajnálja, hogy vége a napnak. Egyébként munkatársak vagyunk, és valahogy nagyon tart tőle, hogy kiderül esetleg, hogy szoktunk találkozni.
2021. máj. 14. 08:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
94%
Élvezte a csaj a szexet?
2021. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
SZerintem annyira nem, bár nem ezt mondta. Régen voltam már nővel előtte. Viszont jóval szex után is bújt, meg elég extrém dolgokat csinált, simán lenyelte. Rá következő nap is.
2021. máj. 14. 08:28
 3/57 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem élvezi veled a szexet ő is, akkor nem fog ez sokáig tartani.
2021. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Ez nyílván így van. Csak akkor nem értem minek húzza az agyam szexuálisan. Tegnap is utalgatott rá, hogy jó lenne ha kapna az arcára (azt, igen) , de utána egyből viszakozott.
2021. máj. 14. 08:31
 5/57 anonim ***** válasza:
17%
Ránézésre többet akar, talán korábbi csalódásokból fél egy kapcsolattól, vagy tudja magáról hogy félrelépne, vagy csak úgy gondolja nincs erre ideje, bármi lehet.
2021. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de baromira akarom. Nagyon dögös, és elképesztően extrém. Legalábbis eddig ő a legextrémebb. Valahogy jobbnak kell lennem. Picsába, 10 hónapot nem szexeltem előtte, jó hogy nem voltam a helyzet magaslatán....
2021. máj. 14. 08:38
 7/57 anonim ***** válasza:
83%
Szexuálisan nem elégíted ki, így meg hiába jössz be neki. Jó szex nélkül legfeljebb barátként tud rád tekinteni.
2021. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
értem ez alatt, hogy annyira sokáig nem bírtam.
2021. máj. 14. 08:39
 9/57 A kérdező kommentje:
De akkor minek húzza az agyam szexuálisan???? Fogdos, lábai közé rakja a kezem, talpával maszirozza a mellkasom miközben fekszünk, melléhez húz, stb. MINEK!?!
2021. máj. 14. 08:40
 10/57 anonim ***** válasza:
74%
A jó szex sem feltétlen idő vagy a te hibád, senki sincs mindig toppon, van hogy jobb van hogy rosszabb, egyébként saját tapasztalatom az, hogyha egy nő nem ismeri a saját testét akkor az neked kuva sok meló, még ha igen lehet 2 percenként is orgazmusa akár, bár az is igaz, hogy orgazmus nélkül is lehet jó szex és orgazmussal is szar, ez sok mindentől függ egyébként.
2021. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!