Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő bekavar egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő bekavar egy családos ember életébe, és ezáltal a férfi lelép vele, az a nő k.. va?

Figyelt kérdés

jan. 15. 10:21
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%
Mar kozepsuliban is ribinek titulaljak azokat a lanyokat akik ramennek mas pasijara (tok mindegy milyen a kapcsoltuk). Szoval szerinted ha egy hazas apukara mennek ra, az mi? Ugyanugy ribi, aki szetteszi a labat. Es nem egy megcsalt feleseg vagyok mielott jonnek a szeretok, ez egy olyan dolog amit jobb esetben megtanit az anyukad neked. Nem a te dolgod ha valakinek rossz a kapcsolata vagy nem(csak ezt hazudja neked a ferfi). Latom mind ezzel nyugatatja magat, hogy biztos hianyzott valami stb. Es neked ahhoz mi a f@szom kozod van? Ha meg beleestel a pasiba, miert nem tereled a jo iranyba, hogy szakitsa meg a kapcsolatat vagy legalabbis probalja megjavitani?! Be is baszna, ha minden egyes hibanal/nehézségnél megcsalnank a parunkat... Ne azzal torodj hogy mi van mas kapcsolataba, ne ezt hozd fel mentseguo, mert te akkor is ilyen lennel ha TENYLEG nem lenne semmi gond a novel, hanem csak a pasi egy tenyleges szemetlada, aki nem birja a farkat a gatyajaban tartani (sok poli pasi van, aki monogam kapcsolatba van. Szoval alapbol nem a parja a hibas ha keves ez neki, hanem a vereben van).
jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
47%
Akit lehet vigyek (ket gerinctelen egymasra talal, kivanom ugyanazt), de attol meg ugyanugy ribi a lany/no. En nem szurnek hatba igy egy masik not, sot amikor ram mozdultak hazasok probaltam a jo iranyba terelni oket. Valaki bekapja a horgot, valaki nem...
jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem kva, de utána ne csodálkozzon ha ő is meg lesz unva x év múlva és le lesz cserélve ☺️
jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Grizesteszta ***** válasza:
61%

Kérdező, definíciók nélkül nem lehet élni? Miért kell/akarsz egy nő homlokára bélyeget ragasztani? És ha ragasztasz, ki ne tojja le, hogy mi van azon a bélyegen? Ha az új pár kapcsolata sikeres és tartós, akkor kisebb gondjuk is nagyobb lesz annál, hogy az elhagyott feleség vagy bárki más hogyan definiálja az új nőt. Ha meg nem tartós, akkor nem mindegy, hogy 'minek nevezzelek?'


Ha egy kapcsolatból az egyik fél kilép egy harmadik miatt, az minősíti a kapcsolatot is( nem volt elég erős), az elhagyott nőt is és az újat is ill. a kilépő reményeit is. Beszélhetünk tehát 'elhanyagolt, leépült, belefáradt, újra kezdeni akaró' férjről, a 'mindennapokba beleszürkült' feleségről és 'lehet, hogy nem jobb, de más' nőről?


Pont azokat szokták 'lecserélni', akik olyan egysíkúan, egyszerűen, szürkén élik a életüket, mint amilyen szürke, kategorizáló ez a kérdés...

jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
80%
34) te magad ragasztottad a homlokodra a bélyeget nem mi. Valojaban mindenki ezt gondolja rolad.
jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
86%

"Nem kva, de utána ne csodálkozzon ha ő is meg lesz unva x év múlva és le lesz cserélve ☺️"


Vagy a pasi ne csodálkozzon, hogy ő is meg lesz únva, mint a nő exe.

jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Grizesteszta ***** válasza:
81%
#35: Tévedsz, én nem skatulyázok. Elég öreg vagyok már ahhoz, hogy piszok sok mindent lássak/átéljek/tapasztaljak, ezért tudom, hogy sosincs olyan, hogy valami fekete/fehér. Azt meg, hogy ki/mit gondol rólam olyan témában, amihez egyébként a világon semmi köze: nos, nem csak itt tojom le magasról, hanem a való életben is. És ez nekem megfelelő élet stratégia, ugyanis én jól érzem magam a bőrömben.
jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Grizesteszta ***** válasza:
81%

#33, #36:Miért gondoljátok, hogy aki egyszer kilépett vagy egyszer csalt, az a köv. kapcsolatban is fog? Én pl 20 év után léptem ki, és közben sem csaltam. Kiléptem, majd beleszerettem valakibe, aki szintén kilépett, 15 év után. Erre azért nem lehet azt mondani, hogy minden legyet röptében és bárkivel , bármikor. Egyszerűen az emberek oly mértékben 'elváltozhatnak' egymástól, hogy ezek a differenciák, hiányok, magányok nem mindig rendezhetők. És ha nem rendezhetők, akkor jobb kilépni szerintem.


De azért azt engedjük már feltételezni, hogy az ember nem magában , egyedül dönt, hanem a döntését befolyásolja a 'környezet'. És ha más a 'környezet( társ)' akkor más lesz a végeredmény is.

jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
74%
A nő egy szemèt, a ferfi ugyanùgy jellemtelen hulladèk. Ugyanez fordìtva,mikor a nő csalja meg a fèrjèt.
jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!