Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy lány baráttal kiflibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány baráttal kiflibe összebújni az megcsalásnak számít ha semmi más nem történt?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és van egy a barát barátnőm evvel a barát barátnővel igazi lelki társak vagyunk és hiányzott neki a bújás, így kiflibe összebújtunk miközben beszélgettünk, de semmi nem történt, sem tapi csók semmi
jan. 19. 16:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a barátnődet hogy megcsalás-e. :)
jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
De hogyhogy nem a barátnőd a lelki társad? Engem már önmagában ez elborzasztana a kapcsolattól annyira, hogy szakítsak. Az összebújás meg csak hab a tortán, nem _kifejezetten_ megcsalás, de nem is fér bele kapcsolaton kívül. Szerintem. Egyrészt könnyű félreérteni is, másrészt meg egyszerűen vannak dolgok, amiket kizárólag a pároddal csinálsz, mással nem. Nyilván ha nincs párod, akkor más, de akkor nyilván ez a kérdés sem születik meg.
jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Részemről maga a tett nem megcsalás, de az viszont igen, hogy szerinted ő a lelki társad. Ha így érzed, szerintem azonnal szakíts a barátnőddel inkább, mert nem szereted.
jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Kitana. ***** válasza:
100%
Technikailag nem, de simán szakító ok.
jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem megcsalás, de szakító ok.
jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak fizikai dolgokkal lehet fájdalmat okozni, érzelmileg nem okés a felállás a barátnődre nézve.
jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, leginkább férfi barátaim/haverjaim vannak, de soha nem csináltam ilyet velük, pedig van, amikor nekem is jól esne egy bújás. Számomra ha valaki ilyet csinál, akkor ott több van, mint szimpla barátság.
jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
84%
Kb 15 éved agyi szinten vagy...
jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

38 éves a barát barátnőm 28 éves.

Páromnak mondtam neki nagyon-nagyon rosszul esett

jan. 19. 18:22
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda.
jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!