Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy lány baráttal kiflibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány baráttal kiflibe összebújni az megcsalásnak számít ha semmi más nem történt?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és van egy a barát barátnőm evvel a barát barátnővel igazi lelki társak vagyunk és hiányzott neki a bújás, így kiflibe összebújtunk miközben beszélgettünk, de semmi nem történt, sem tapi csók semmi
jan. 19. 16:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha a havernődnek épp szexhiánya támad, te azt is megoldod neki, nem?

Fordított esetben neked mondjuk hogy esne, ha a párod valamelyik haverja ölébe ülne bele fél órákra, aztán úgy beszélgetnének?

jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

A csalás azt jelenti, átvered a másikat.

Tök mindegy, mi történt, ha titkolod előle, akkor az csalás.

jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 28 éves. Már mindent értek. És az "igazi" barátnő kb. annyi, mint te, gondolom...

Rengeteg barátom és kollégám van. A max. testi kontakt az ölelés (szülinapon, halálesetnél pl.). Ellenkező nemű cimbinél már a simogatás, puszi is csak okosan. Az meg már csak a hab lenne a tortán, hogy éjszakába nyúlóan kettesben dumálgassunk. Felteszem, nem a politika bizonyult ennyire érdekfeszítőnek.

De te csak magyarázkodj nyugodtan. Mondjuk legalább magaddal lehetnél őszinte.

jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
ha egy férfi barátodnak hiányozna a bújás vele is így összebújnál? :D
jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én pasim bújna nyilatkozna egy másik nőről úgy, hogy az a lelki társa, ill. összebújva beszélgetne vele, miközben én vagyok a barátnője, hát én abból a kapcsolatból olyan gyorsan kilépnék, hogy porzana utánam az út! Borzasztó megalázó és teljesen érthetetlen, hogy milyen beteg elme tartja ezt normálisnak...Most kezdjem magyarázni, hogy vannak intim dolgok, amiket az ember csak a párjával csinál?!
jan. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért bőven több annál mint amit illene.
jan. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!