Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként van egy több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként van egy több éves kapcsolatom, amiből nem tervezek egyelőre kilépni, viszont kell az újdonság és az izgalom, emiatt nagyon szeretek másik hölggyel is lenni. Léteznek olyan hölgyek akik ugyanezt érzik?

Figyelt kérdés

febr. 4. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
És a kedves párod mit szól ehhez?
febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Gerinctelenségből jeles!
febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Nyitott kapcsolatban vagytok? Mert az úgy korrekt kérdező.


Ha úgy érzed, hogy másokkal bújnál szívesen ágyba akkor inkább szakítani kéne, vagy ha beleegyezik a párod akkor nyitott kapcsolatban lenni.

febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Jah, hogy te már CSALOD a párod.


Hát akkor tényleg féreg vagy, de reszkess, mert vissza fogod kapni. :)

febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne légy gusztustalan, neked hogy esne fordított esetben??
febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként nekem is van egy több éves kapcsolatom, ami már közel nem az igazi, és nem vagyok sem hülye, sem vak, látom, hogy kik azok a nők körülöttem, akikkel nagyon könnyű dolgom lenne, de ha odáig eljutnék, hogy lefekszem mással, akkor azzal egyetemben szakítanék is, mert baromira nem korrekt a másik irányába. Több éves kapcsolatnál ennyi jóérzés lehetne benned a másik felé.
febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Nőkből is vannak gerinctelenek, csak klasszisokkal kevesebb, mint belőletek.
febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
8-as, hidd el, semmivel sem kevesebb, maximum ha már van egy gyerek, akkor kevésbé mernek félrekacsintani, mert féltik az egzisztenciájuk, meg hogy egyedül maradnak egy gyerekkel.
febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Én arra lennék kíváncsi, hogy mit csinálna a kérdező, ha kiderülne, hogy az ő párja is néha összefekszik más hapsikkal...

Ha azt mondja, hogy belefér, akkor a #3ashoz hasonlóan azt javaslom, hogy beszéljétek meg a nyitott kapcsolatot. De ha az egyik félnek nem fér bele, hogy a "párja" félrek.r, akkor szakítani kellene.

febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!