Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lennétek féltékenyek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek féltékenyek ebben az esetben, van alapja vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Barátnőm külföldön dolgozik és előre szólt, hogy elmegy egy kolleganőjének segíteni egy hétre mert beteg és nincs ki vigyázzon a fiára. Ezzel nekem semmi gondom nem volt addig a pontig, hogy egy hétre teljesen eltűnt, se fel nem hívott, se rám nem írt, de még egy képet sem küldött magáról vagy a helyről ahol volt. És mióta visszajött onnan olyan furán, távolságtartóan viselkedik velem. Bennem meg ott a kisördög hogy mi van ha itt nem is az van a háttérben ami, hanem egy férfivel töltötte azt a hetet akivel megismerkedett.
febr. 25. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bűzlik
febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha hűvös lett veled, akkor az jelent valamit.
febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha van alapja ha nincs a féltékenységnek engedd el a kezeit örökre, mert nem bízol benne. Nem fog működni a kapcsolat és teljesen tök mindegy, hogy táv van köztetek vagy együtt éltek. Nincs értelme vele maradnod.
febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Több mint valószínű, hogy szeretője van szóval szakíts, ne légy féltékeny tovább.
febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Megcsalt.
febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Exem is csinált ilyet. Egyszerűen nem értem el sehol amikor a "baráttal" találkozott. Azért mert szépen csalt vele.
febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, valòszínűleg megcsalt
febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Azért jó a távkapcsolat, mert orrba-szájba csalhatják egymást a felek amíg azon kattognak, hogy most vajon kivel bszik a másik. Rendkívül értelmes és hasznos dolog.
febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Törd fel a Facebookját, exem így bukott le, azonnal elzavartam
febr. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva az érkezéskor első dolgom lenne megírni,hogy rendben megérkeztem,ne aggódjon a párom. Ha nagyon elfoglalt lennék,napi kétszer két percet akkor szánnék arra,hogy tudassam,minden oké velem. Más nem,írok neki a wc-ről amíg pusilek. Szóval szerintem is vaj van a füle mögött.
febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!