Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egyáltalán? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egyáltalán? Vagy túlgondolom az egészet?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, ebből is 3 hónap távkapcsolat volt. Szóval még elég korai fázisban van a kapcsolatunk szerintem. Én vagyok a lány, és jóval fiatalabb vagyok a páromnál. Nem élünk együtt.


Tudni kell hogy hangulatingadozásom, szorongásom, depresszióm van. És - kizárólag otthon ha senki se látja, mert van önkontrollom - szoktak lenni nagyobb kiborulásaim is (igazából csak elvonulok sírni de ez igen sokáig tart), és vannak szörnyen nehéz napjaim, mindezzel ő is tisztában van. Érzelmi támogatást nem nagyon nyújt soha, de legalább eddig nem szólt be.


Ezelőtt sose vitáztunk, és ezt se feltétlenül nevezném annak... De volt egy stresszesebb szituáció, amit nehezen kezeltem, és hát rossz kedvem lett meg egy kicsit bekönnyeztem. Ő egyből azzal jött, hogy akkor menjek haza inkább mert nem tud velem mit kezdeni.


Megmondtam neki hogy ez szörnyen esett, utána azt mondta hogy jajj fontos vagyok ám neki meg ilyenek. De ez egyáltalán nem tűnt őszintének, se a hangja, se a testbeszéde.


Akarok de nem tudok hinni neki, számomra ez teljesen abszurd.

Magamból kiindulva, én csak annak mondanék ilyet akit kifejezetten utálok.


Ti mit gondoltok?



jan. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát belőle se lesz egy pszichologus vagy egy szociális ápoló🤣

Keress olyanokat ha neked ez kell

jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Hát az biztos :D

De nem is kell olyan szintű támogatás a páromtól, de mikor távolabbi barátaim is jobban támogatnak mint a saját párom akkor azért elgondolkozok hogy baj van :D

jan. 17. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi empátiája. Ki fogsz készülni mellette.
jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Kb az összes szorongó, depressziós, hanguladingadozással küzdő ember azt hiszi, hogy van önkontrollja és hogy kívülről nem észrevehető a viselkedése.. Pedig de, nagyon is észrevehető. Ezzel ne áltasd magad.

A párodba viszont nem szorult semmi empátia, ezen nem tudsz változtatni, sose lesz az a segítő, megértő, támogató társ akire szükséged lenne. Nem jósolok ennek sok jövőt, ha van egy kis eszed akkor nem akarsz így élni..

jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!