Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tulgondolom vagy lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulgondolom vagy lehetnek kesobb problemak?

Figyelt kérdés
Par honapja vagyunk egyutt, alapvetoen nagyon aranyos meg torodo es az alapszemelyisegunk passzol es nagyon megszerettem. De van par problema vele kapcsolatban ami nem tudom, hogy a kesobbiekben mennyire fog megmutatkozni. Szoval tarsasagban nagyon nagyon nyitott, mindnekivel haverkodo, vidam. Viszont valojaban csomoszor van rossz kedve. Amikor errol beszelunk mindig azt mondja hogy minden oke, csak vagy benne egy allando stressz amit mindig erez, de sosem akar nagyon belemenni. Ha rossz a kedve neha kisse bunko velem. Multkor nekem segitett valamiben, elvitt valahova kocsival, hogy felvegyek egy csomagot, de nagyon faradt morcos volt az elejen. Amikor kiszalltunk meg akartam olelni mondta, hogy hagyjam most beken. Aztan par ora mulva mar ujra jo kedve volt es amikor beszeltunk rola, en mondtam, hogy rosszul esett, hogy nem hagyta, hogy megoleljem. Erre mondta, hogy bocsi es azt hitte hogy csak ot akarom megvigasztalni es arra nagyon nem volt szuksege... Valamint ha felhuzza magat valami vagy valakin (nem rajtam csak altalanosan), karomkodik meg lattam mar igy a levegobe boxolni... Van egy ilyen "mindent leszarok" stilusa, megis mindent nagyon személyesen vesz mas emberektol. Van benne egy eros kisebbsegi erzes is a "gazdag es okos" baratai miatt. A csaladi hattere sem stabil, az egyik szulojevel mar honapok ota nem beszel, mert meg van ra sertodve... Attol felek hogy erzelmileg nem a legstabilabb es ebbol meg lehetnek problemak... En 21 vagyok a baratom pedig 22
dec. 20. 16:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Szakits vele! Nagyon beteg ember a leirtak alapjan @ neki nem parkapcsolatra ha nem szakemberre lenne szuksege ,de kiderult o nem latja onmagat igy eselytelen. Ennek jovoje nincs.
dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%

1.

pár leírt mondatból alítottad fel a diagnózist? Vagy egy szakvéleményt olvashattunk?

dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Ebből lesznek problémák még jobban,mint jelenleg. Te leszel a bokszolózsákja! Úgyhogy szakíts vele minél több.
dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azert nehez mert emellett tud nagyon vicces lenni, nagyon torodo es rengeteg szeretetet ad nekem... Viszont eleg sok ketely van bennem is a mentalis allapotaval kapcsolatban...
dec. 20. 17:08
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Most még aranyos, de ha felidegesíted (mindegy, hogy szerinted indokolatlanul) képes összeverni és ez nem túlzás. Súlyos mentális betegsége van.
dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A levegobe boxolast egyszer lattam lattam, nem volt annyira durva. Nem utne meg senkit,csak attol felek hogy egyszercsak tobbszor lesz rossz kedve mint jo es mentalisan le fog huzni
dec. 20. 17:09
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem sikerul ra szedned a szakemberre akkor szakits, ha o nem akarja akkor ez nem lesz jobb. Komolyan beteg embernek meg gyereket sem lehet szulni.
dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek depresszios vagy mi lehet a leirtak alapjan?
dec. 20. 17:10
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Már most vannak vele problámák.

"csomoszor van rossz kedve ... vagy benne egy allando stressz amit mindig erez, ... Ha rossz a kedve neha kisse bunko velem ...Karomkodik meg lattam mar igy a levegobe boxolni... Van benne egy eros kisebbsegi erzes is ... A csaladi hattere sem stabil"

Nem a te feladatod, hogy meggyógyítsd. És már bunkó is veled, egyébként pedig szerintem nagyon agresszív is tud(na) lenni.

Nem hiszem, hogy jó neked vele, sem azt, hogy megbecsül, épít, feldob, előre visz téged.

dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a felsorolt dolgok önmagukban nem tűnnek rendkívülinek, de lehet, hogy mind együtt már elég nyugtalanító (meg persze ott lehetnek egyéb jelek, amiket nehéz szavakba önteni, vagy akár csak tudatosan felismerni). Ha tartasz tőle, nem tudsz benne bízni, nem érzed magad jól vele, stb. - akkor jobb nem erőltetni. Neked kell érezni.
dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!