Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről mi a véleményetek? Túlg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? Túlgondolom tényleg ezeket a helyzeteket,ha a szakításon gondolkodom?

Figyelt kérdés

Párommal hétvégén bulizni voltuk ahol az egyik barátja hirtelen puszit akart neki adni és a száját találta telibe.


Mind a ketten megszólítás,hogy csak az orrára adta aztán,adtam egy gyenge sallert a srácnak a hazugsagert meg ilyet miért csinál,erre fel a párom engem ütött meg,hogy ne utogessem a barátját.

Vannak kisebb nagyobb gondjaink,de az ilyenek mondtam neki nem férnek bele nekem.

Az ilyen szituknál mindig egyetért és bólogat de nem tesz ellenük semmit és nem kezeli ezeket.

Szerintetek gond ha a szakításon gondolkodom?


Persze nem ez volt az első hasonló szitu,de ez nálam féltette az "i"-re a pontot.



jan. 22. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt google fordítóval írtad?
jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegek vagytok?
jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem,a párom nő én meg férfi 🤣
jan. 22. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Jobb lesz neki nélküled.
jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha véletlen hirtelen történt akkor nincs ezzel probléma. Nekemis volt ilyen, hogy a pasim haverjának akartam köszönésképp puszit adni, aztán pont ugyanolyan irányba hajtottuk a fejünket arcra puszira és összeért a szánk. 26n
jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem korrekt hogy megüt a nőd. Ahogy az se hogy te a barátját de a barátjától se korrekt hogy lekapja előtted.
jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Itt szerintem is mindenki hibás... ennek megfelelően megállapítom, hogy remek párost alkottok!!
jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora volt a saller és a lány hogyan ütött meg. Csak apró saller volt-e és egyenes arányosságban volt-e?
jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!